2733
2739
عنوان

خانومایی که همراه سزارین عمل...

513 بازدید | 29 پست

خانوما کسی بوده موقع عمل سزارین دکترش براش عمل زیبایی هم کرده باشه؟

منظورم اینکه شکم رو جمع کرده باشه؟

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.

اصلا دکتر زنان میتونه این عمل رو انجام بده؟

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بعدش انقدداغونی فک زیبایی نیستی..چندروزاول واقعادردداره

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚
بعضی دکترا ابدو میکنن اما طول برش به طبع بیشتر میشه اگه تهران هستین دکتر ندا سالاریه این کارو میکنه ...

نه تهران نیستم

2738
بعدش انقدداغونی فک زیبایی نیستی..چندروزاول واقعادردداره

خب این زایمان سومم هست تجربه سزارین دارم میدونم چجوره دردش

خیلی وحشتناکه ؟؟؟؟

وحشتناک نه..اولش انگارتیغ کشیدن

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚
2706