2733
2734
عنوان

حالم بده عصرگریه کردم ازدرد

208 بازدید | 12 پست

من۴۷روزه پریودنشدم اولین باره توزندگیم اینجورم سردرد خیلی شدید وتهوع زیاد اخرشم ازدردمعده غش میکنم فشارم میادروی ۸ سونوگراعی ازمایش همه چی دادم مشکلی نبود نمیدونم چیکارکنم حالم بده عصرگریه کردم ازدرد الانم میخوام گریه کنم روز۳۳ وروز۳۷ ازمایش بتام منفی بود شوهرمم نیست تنهام ازخانوادم دورم حتی جون ندارم برم تاحرم زیارت. هیچی نمیتونم بخورم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان دقیق ۴۵ روزه ولی هیچی علایم پریودی ندارم خودمم گفتم شایدبرای تغییرفصل باشه 

آره برای تغییر فصل هستش

اگه تا چند روز دیگه پریود نشدی

برو دکتر بهت امپول میده پریود بشی

این دیگه گریه کردن نداره🤗

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2740
ازدرد سر ومعده والله اونقدرحالم بدمیشه که نگو .مرسی چشم

پریود بشی اونم خوب میشه

چشمت بی بلا

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

سلام گلم چطوری خوبی

خیلی وقته نیستی نگرانت بودم 

الان چطوری پریود شدی یا ن؟

حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                        انقدر بزرگه تنهایی این «زن» که حتی تو دریا نمیشه غرقش کرد