2737
2739
من 

دختر من از 7 سالگی زبان کده میرفت که 6 تا کتاب فونیکس (الفبا و کلمه و استوری های کوتاه بود) گذرونده وقتی فونیکس ها رو تموم کرد همه حروف رو هم میتونست بنویسه هم بخوانه کلمه می نوشت و توانایی خواندن هرچیزی هم داشت بخاطر بعد مسافت جابجا کردم تو زبان کده  قبلی باید میرفت فرست فرند 1 وقتی جای جدید بردم گذاشتن بیگ فان 2 گفتن در حد فرست فرند هست و ما کتاب فرست فرند رو تدریس نمی‌کنیم بعد از سه ترم بیگ فان خوندن الان متوجه شدم بالای 9 ساله ها رو میفرستن فرست فرند در صورتی که دختر من پیش نیاز های فرست فرند رو گذرونده بود خیلی ناراحتم احساس میکنم فریبم دادند 😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان میگن ترم بعد بخونه بره فرست فرند ولی میخوام برش دارم دختر من از سطح کلاسی که می رفت بالاتر بود فکر میکنم درجا زده این مدت 😔😔الان همکلاسی های قبلیش دارن فرست 2 رو تموم می‌کنند 

2731
الان میگن ترم بعد بخونه بره فرست فرند ولی میخوام برش دارم دختر من از سطح کلاسی که می رفت بالاتر بود ...

اره ببرش فرست 

بیگ فان براش کمه 

ببرش ی اموزشگاه دیگه 

ک ازش تعیین سطح بگیرن اگر سطحش بالاس

وَمَکَروا وَمَکَرَ اللَّهُ وَاللَّهُ خَیرُ الماکِرینَ
اره ببرش فرست  بیگ فان براش کمه  ببرش ی اموزشگاه دیگه  ک ازش تعیین سطح بگیرن اگ ...

چند روز دیگه تموم میشه این ترم دیگه نمی‌ذارم میبرم جای دیگه از عصر ناراحتم و احساس خیلی بدی دارم طفلک هی میگفت اینا تکراره من حوصله تکرار ندارم من توجه نکردم چند جا هم پرسیدم گفتن تقریبا هم سطح هستن منم فکر کردم همینجوریه دیگه پیگیر نشدم 

2740
بفرمایید گلم اگر بتونم و بلد باشم جواب میدم 

مرسی جواب دادی

عزیزم من مامانم پارسال متوجه شد یه چیزی تو سینش اینا رفت دکتر حالا دکتره نابلد بود اینا سریع فرستاد نمونه گیره. اینا بعد رفتیم ‌یش یه دکتر ج جراح فوق تخصص هستش کلی دعوا کرد ک اصلا نیاز ب نمونه گیری نبوده همون سونو فقط لازم بوده خلاصه متوجه شدیم فیبرواندوم هستش ک دکتر دو تا قرص داد از پارسال تا الان مامانم دیت میزد مگیفت کوچیک شده

دیگ تا همین چند وقت پیش گفت درد میکنه چند روز پیش رفت دکترش دوباره فرستاد سونو علاوه بر همون فیبروم تو هر کدوم غز سینه هاش دوتا کیست هم هس ک اندازش ۵و۷ و ۴ میلی هستش و اندازه فیبروم ۲۵میلی دکتر گفته چیز خاصی نیس دوز دارو هاشو برده بالا همون دوتا قرصه  الان من خودم خیلییی نکرانم ک خدایی نکرده مشکلی نباشه ینی از خواب خوراک افتادم  و این ک دکتر گفته استرس داشتی اینا از استرس اضطراب  

مرسی جواب دادی عزیزم من مامانم پارسال متوجه شد یه چیزی تو سینش اینا رفت دکتر حالا دکتره نابلد بود ا ...

بله عزیزم کیست ساده اصلا جای نگرانی نداره یعنی هیچ وقت بدخیم نمیشه فقط چکاب میخواد فیبروادنوم هم یک توده خوش خیم هست که اگر اندازه اش ثابت باشه یا کوچکتر بشه کارش ندارند ولی اگر بزرگ بشه باید خارج بشه در کل جای نگرانی نداره استرس کلا سمه و همه سیستم بدن رو بهم میریزه فست فود رو سعی کنید حذف کنید براشون کنسرو کمتر استفاده بشه نوشابه و قهوه و چای رو کم کنید جاش سبزیجات و میوه زیاد استفاده کنید 

خب ینی چی؟امکانش هس کیست ها خودشون گم بشن برن ؟

کیست خیلی شایع شده خیلی ها ممکنه داشته باشند و متوجه نشن اصلا کیست ها هم خودشون بوجود میان و از بین میرن در کل زیاد مهم نیستند اگر هم که سالانه چکاب میکنید اصلا جای نگرانی نیست