2737
2734

خانما اگه تجربه دارید لطفا راهنمایی کنید ۱۶۰۰ گرم وزن داره دکترا گفتن حالش خوبه ۴و۵ روز دیگه مرخص میشه . الانم ۵ روزه دستگاهست. چجوری ازش نگه داری کنم. می ترسم.

پسر من ٣٦ هفته دنيا اومد

همه چيزش مثل بقيه بچه هاس فقط يكم كوچيكتره استرس نداشته باش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نترس عزیزم دختر منم 28 هفته با وزن 1400 گرم بدنیا اومد

43 روز هم اونجا بستری بود

فقط الان فصل سرما و ویروسه سعی کنین تا جای ممکن نه جایی برید نه کسی بیاد

تا 6 ماه یکم بیشتر مراقبت میخواد بعد نم نم بهتر میشه

2731
2740

سفت و سخت قرنطینه باش نزار هیچ کس بیاد دیدنش خودتون هیچ کجا نرید بجز مطب دکترش 

شبانه روز نگاهش کن 

حتما اروغشو بگیر 

اصلا گرم نگهش ندار که بدنش کم اب میشه و کلیه هاش سنگ میاره 

حمام کردنی بخار نداشته باشه حمام که آسم میگیره 

شیشه شیر و پستونک و وسایلشو روی بخار ابجوش ضدعفونی کن

من مادر یه نوزاد نارس ۳۳ هفتم که الان چهار سالشه بازم سوالی داشتی بپرس 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

نترس،کسی رو راه نده خونتون،چون سیستم ایمنی بدنش ضعیف تر از بقیه اس...بین شیردادن خودت ،شیرخشک هم  بده زود وزن بگیر

دلیل حال بدمافقط خودمان هستیم💔مقصر اصلی این روز ها ی دلگیر،شب های دلتنگی اعصاب داغون،بی اعتمادی هاباورکنید فقط خودمان مقصریم💔همه مایک روز یک ساعت،یک لحظه گول احساساتمان راخورده ایم و آدمی اشتباه را وارده زندگیمان کرده ایم!آدمی که اگر پای عشق و علاقه ای در میان نبود حتی لیاقت یک سلام و احوالپرسی ساده را با ما نداشت...چه برسد به این همه احساسات از من به شما نصیحت💔در هر کجای رابطه اتان که هستید، اگر آدمتان اشتباست،اگر هرشب پیش بینی دعوای فردایتان را میکنید اگر برای گناه نکرده اتان تاوان پس میدهید اگر حتی لحظه ای,خیال رفتنش به سرتان میزندحذفش کنید  
نترس عزیزم دختر منم 28 هفته با وزن 1400 گرم بدنیا اومد 43 روز هم اونجا بستری بود فقط الان فصل سرما ...

خب ۴۳ روز خوب این فعلا ۵ روزه. من واسه چشماش می ترسم. شما دخترت رو چشم پزشکی بردی. اخه می گن چشماشون به نور دستگاه حساسه.

خب ۴۳ روز خوب این فعلا ۵ روزه. من واسه چشماش می ترسم. شما دخترت رو چشم پزشکی بردی. اخه می گن چشماشون ...

آره عزیزم همه بچه هایی که نارس دنیا میان باید برن چشم پزشکی رو 

دختر منو 2 بار بردیم از طرف بیمارستان

تو یک سالگی هم خودمون بردیم تهران پیش دکتر سنجری

اصلا چشم پزشکی مرحله ناراحت کننده ای نیست عزیزم

سفت و سخت قرنطینه باش نزار هیچ کس بیاد دیدنش خودتون هیچ کجا نرید بجز مطب دکترش  شبانه روز نگاه ...

خیلی ممنون بابت توضیحاتتون . درسته که می گن چشماشون به نور دستگاه حساسه ممکنه آسیب ببینن

2706