2737
2734

مثلا پارک خانه بازی هایپر یا هر جا؟ من حس میکنم برای  روحیه خودم و.بچه هر روز بیرون رفتن لااازمه اما همسرم مخالفه میگه یک روز در میون، ولی اون.روزی ک نمیریم واقعا من و بچه عصر.کلافه ایم اخه از صبح تا شب تو خونه چیکار.کنیم، بچم زیر دو ساله، شما چیکار میکنید عر روز میرید؟

ما فقط جمعه ها میریم بیرون

با مردی ازدواج کن که رژت رو پاک کنه نه ریملت رو😉😉😉 بلاخره گل پسرم به دنیا اومد😍😍😍 اگه دنبال پسر دار شدن هستید بیاین تاپیک رژیم پسر دار شدن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دقیقا شرایطت مث‌منه

همسر منم‌میگ هرروز نرید بیرون

راستم‌میگه

یه وقت آدم حالش خوب نبست نمیتونه بره بچه بد عادت شده دیگ بیشتر اذیت میشه

همون یه روز در میون بهتره

من‌دیروز نرفتم شاید امروز ببرمش

روزی چقدر میرین 

توم تو شهر غریبی؟

نه اصلاااا 

توخونه بازی میکنیم در هفته ۲.۳ روزشو میریم خونه اقوام یعنی مامان خودم مادرشوهرم حالا اگر بشه خواهرشوهری یا دوستی یا اونا میان خونمون  بقیشم خونه ایم و وقت میگذرونیم باهم شوهر من خیلی اعتقادی ب پارک و شهربازی نداره چون خب بچه تو فامیل خیلیی داریم و وقتی میریم خونشون خیلی خیلی باهاشون بازی میکنه بچم

بیرونم گه گداری میریم اما خب خیلی کمه

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
2740
دقیقا شرایطت مث‌منه همسر منم‌میگ هرروز نرید بیرون راستم‌میگه یه وقت آدم حالش خوب نبست نمیتونه بره ...

ن شهر.خودمم، روزی یک ساعت پارک یا اگه خرید داشته باشیم یا گاهی شهربازی خانه بازی

ن شهر.خودمم، روزی یک ساعت پارک یا اگه خرید داشته باشیم یا گاهی شهربازی خانه بازی

من غریبم هستم آشنا ندارم برم خونشون

وقتی شهر خودمم خیلی ب بچم خوش میگذره

حالا تصمیم گرفتم تو پاییز ک اکثر بچها مریضن نرم خانه کودک همین پارکای باز و اینا برم