2733
2734

سلام دوستان من 10مهرماه پریود شدم ولی مقدار خونریزی کمتراز پریودهای دیگه ام بود ویکی دوروز بعد از خونریزی کم فقط لک قهوه ای داشتم روز پنجم. ششم سیکل خارش واژن  و ترشح سفیدداشتم ک یروزه برطرف شد حالا دوسه روزیه درد زیر شکم پهلوی چپ وکمر و درد ران پای چپ دارم حالت تهوع بهم دست میده واحساس میکنم سینه هام حساس شدن سردرد هم گاهی اوقات دارم یکی دوروز پیش هم ترشح سفید کشدار مثل سفیده تخم مرغ داشتم ک مقدارش زیاد بود فقط اون یبار دیدم حالا نمیدونم عفونت دارم یا تخمک گذاریه یا باردارم میشه کمکم کنین

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من ب خاطر تنبلی و پلی کیستیک،  حالت تهوع ب هاطرداروهلیی ک برا این موارد مصرف میکنم متفورمین همی ...

من اصلا دارو مصرف نمیکنم یه پسر3ساله ام دارم منتها تو عفونت مگ سینه ام حساس یا درد ناک میشه؟ 

دکتر نرفتید عزیز  برید دکتر  سونو بگیرید و آزمایش مشخص میشه

ن فعلا یعنی اصلا حس دکتر رفتن رو ندارم ازمعاینه میترسم یجورایی سمت چپ تخمدانم بیشتر درد میکنه 

من اصلا دارو مصرف نمیکنم یه پسر3ساله ام دارم منتها تو عفونت مگ سینه ام حساس یا درد ناک میشه؟ 

عه  عزیزم خدا حفظش کنه 

شما سالمی 

شاید عفونت باشه و 

من چون عفونت لگن و پلی کیستیک و تنبلی و تخمدان ها ضعیف 

دیگ هی دارو 

سینه ها گاهی مواقع میشه عزیزم 

2740
ن فعلا یعنی اصلا حس دکتر رفتن رو ندارم ازمعاینه میترسم یجورایی سمت چپ تخمدانم بیشتر درد میکنه 

عجب چرا خب 

ترس نداره عزیزم 

وقتی آدم مجبور باشه میره 

منم مریضی درد و بدبختی اصلا از ی طرف بچه دار نشدن 

منم خسته ام از دکتر رفتن  ولی چ کنیم 

باید پیگیر باشید هر چند مسئله کوچیک 

ممنون عزیزم انشالله قسمت خودتون  اره حتما باید یسر برم دکتر

عزیزمید 💛فدات  حتما پیگیر باش ک هر چی باشه سریع خوب شی گسترده نشه عفونت کل اندام لگنت درگیر کنه   البته ک 

آن شالله ک چیزی نباشه عزیزم 

عزیزمید 💛فدات  حتما پیگیر باش ک هر چی باشه سریع خوب شی گسترده نشه عفونت کل اندام لگنت درگیر کن ...

ممنون عزیزم انشالله 

ایشالله خدا دامن همه منتظران رو هم سبز کنه. 

2706