2733
2734
عنوان

جی پلاس بخرم؟

6897 بازدید | 25 پست

سلام 

بچه ها میشه هر کی تجربه از محصولات جی پلاس داره اینجا باهام ب اشتراک بذاره؟

یخچال ساید

ماشین ظرفشویی

ماشین لباسشویی

تلویزیون

و هر چیز دیگ ای ممنون میشم کمک بزرگیه بهم

(پولم ب برند خارجی نمیرسه)

من کولر گازیشو دارم،خوبه

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

راستی مگه خارجی نیس؟من فک میکردم خارجیه🤭

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه بابا تولید گلدیرانه :)) چند وقته داری؟

یکساله

همه رو یک مارک بر ندار اطلاعات و پرس و جو پیش بگیر ببین کدوم مارک کدوم وسیله اش خوبه ما رفتیم جهیزیه بگیرم آشنا بود گف هر طرحش یکیش خوبه نمی‌دونم الکترو استیل یخچالش خوبه 

نمی‌دونم جی پلاس این خوبه میگه تو یک مدل وسایل برقیش خوب در میاد مثلا  ی مارک بخچالش خوبه باز ماشین لباسشوی اش خوب نیس 

خدایا برای همه چیز شکرت 
2740
بله بنده هر سه وسیله رو دارم و خداروشکر خیلی خوب کار می‌کنه 

چند وقته استفاده میکنید؟
میشه بگید هر کدوم از اینا چ مدلیشو دارید؟
هیچ موقع خراب نشد؟ نا رضایتی چیزی؟

چند وقته استفاده میکنید؟ میشه بگید هر کدوم از اینا چ مدلیشو دارید؟ هیچ موقع خراب نشد؟ نا رضایتی چیزی ...

من تقریبا یکساله دارمشون اصلا تا الان خداروشکر نارضایتی نداشتم و اصلا خراب نشده 

مدلشو واقعیت یادم نمیاد باید دفترچه هاشو پیدا کنم

برای جهیزیه میخواید؟

من تقریبا یکساله دارمشون اصلا تا الان خداروشکر نارضایتی نداشتم و اصلا خراب نشده  برای جهیزیه م ...

اره عزیزم
میخام برا جهیزیه م بخرم برا همین دقیق مدلاشم نیاز دارم اگر دسترسی دارید

میترسم ریسک کنم...

ظرفشویی ش قابلیت شستشو با نصف ظرفیت هم داره؟ خشک کن چی؟

درخواست دوستی فرستادم براتون اگ میشه قبول کنید

2706