2733
2739

من ۲۰ سالمه برای اولین بار تصمیم گرفتم رل بزنم امشب که من با پسره داشتم صحبت میکردم اشنا میشدم اولین بارم بود میدیدمش شانس بد من یکی از فامیلا منو دید من خودمو زدم اون راه بعد رفتم پیش خواهرم بعد زود رفتم پیش ماشین من که پیش ماشین بودم انگار اونا امدن با خواهرم سلام علیک کردن خواهرم گفت هم دانشگاهی ان مشکل اینجاست خیلی میترسم برن چیزی بگن نمیدونم باید چیکار کنم البته دخترای خودش بدترن مچشونو تو مراسم پدرش با دوست پسراشون گرفته اما من باز میترسم مامان دوستم کامل درجریان میخوام اگه بعد چیزی گفت بگم اونم پیشم بودن اما بنظرتون کار درست چیه 

کار درست اینه رل زدن ول کنی بچسبی به درست این حرفمو ۱۰ سال دیگه میفهمی 

تو هر چی هم به بقیه توضیح بدی فایده ای نداره چون مردم متوجه مسایل هستن راه درست برو که بار کج به منزل نمیرسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودتم راجب بچه های اون داری بیخودی قضاوت میکنیا...

ب نظرم اون اصلا فکر نمیکنه ب این موضوع ،شمام ذهنتو درگیر نکن .زندگی پرایوت خودته ب کسی چ

گــوش کن ب مــننن🖤👸🏻هیچـوقت،هیچوقت به هیچ چیزو و هیچکس تو زندگیت تکیه نکن به جز خودتتت..خوب؟؟منتظر نباش کسی کنارت وایسه و دستت رو بگیره...👸🏻♥
2731
کار درست اینه رل زدن ول کنی بچسبی به درست این حرفمو ۱۰ سال دیگه میفهمی  تو هر چی هم به بقیه تو ...

من اهل رل زدن نیستم خودم اصلا حوصلشو ندارم اما میخوام تجربه کسب کنم اعتماد به نفسم خیلی پایین بیاد بالا و متوجه بشم رل زدنم همچنین چیز خاصی نیست 

خودتم راجب بچه های اون داری بیخودی قضاوت میکنیا... ب نظرم اون اصلا فکر نمیکنه ب این موضوع ،شمام ذهن ...

نه عزیزم قضاوت نمیکنم چون خود بچه هاش برام تعریف کردن ماجرا رو بعد اگه ادمی بود که به این موضوع فکر نمیکرد منم برام مهم نبود چون میدونم فکر میکنه نگرانم