2737
2739
عنوان

افتادن ناخن

1533 بازدید | 15 پست

این ویروس دست و پا دهان گرفت دخترم منم گرفتم حالا ناخونامون داره میافته😭اولش میگفتم خدایا شکرت مال من بیافته مال دخترم نیافته الان مال دخترم ی دونه است مال من ۴ تا خوشحالم مال اون ی دونست درد کمتری میکشه .... کسی این مریضی و گرفته چه جوریه کی در میاد ناخن 

ظاهر تکمیل از درون پوچ ،حکایت خیلی هاست 😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مطمئنی ویروسه؟ چه علائم دیگه ایی داری؟ 

تموم شد چهل روزم گذشته ی ویروس به نام کوکساکی یا ویروس دست و پا دهان دکتر گفت ممکن ناخنا بیافته آمادگی داشتم ولی هم ترسناکه هم درد داره هم  نمیدونم چقد زمان میبره ....

تموم شد چهل روزم گذشته ی ویروس به نام کوکساکی یا ویروس دست و پا دهان دکتر گفت ممکن ناخنا بیافته آماد ...

دو ماه طول می کشه ناخنت دراد

پماد مگاکورت بزن 

دستکش پارچه ایی دستت کن زیر دستکش ظرفشویی

دختر منم گرفت تقریبا دوتاش افتاد  الانم ناخونای شست داره میفته

میشه بگی چه جوریه افتادنش چه علائمی داره درد داره میکشه من میدونستم میافته اما مادرم دیگه 

وای منو خاهرم این ویروسو گرفتیم کل ناخنامون افتاد دوباره دراومد ولی اصلا ابدا درد نداشتیم 

پنجاه تا صلوات نذر کردم برای امام زمان و همون روز حاجت گرفتم الهی شکر . زدم امضا که یادم بمونه 
2740
دو ماه طول می کشه ناخنت دراد پماد مگاکورت بزن  دستکش پارچه ایی دستت کن زیر دستکش ظرفشویی

مرسی از راهنماییت ❤

وای منو خاهرم این ویروسو گرفتیم کل ناخنامون افتاد دوباره دراومد ولی اصلا ابدا درد نداشتیم 

میشه برام بگیندچه جوری ناخناتون شروع کرد به افتادن همرو بهم میگین میدونم وظیفه ندارین ولی استرسم کم میشه اینجوری من کار خونه زیاد میکنم برای همین درد میکنن مال من زیر ناخنم سفید شده 

[QUOTE=255045890]درد نمیکشه  کم کم از پایین ناخنش بلند میشه میفته  منخودم خیلی ناراحت شدم[/QUOTEمال من ناخنم از بستر سفید شده به نصف رسیده ودرد میکنه برا دخترم از بسترداره کنده میشه میدونی برا دختر بچه ترسناکه التماس میکنه لاک میخوام 😭خدا هیچ بچه ای رو مریض نکنه

عزیزم میدونم سخته ولی صبور باش .خدا به دلت ارامش بده.برای ارامش دلت ایت الکرسی میخونم.

ممنونم مهربون ❤خدا به وسعت قلبت بهت ببخشه 💚

فدات بشم عزیزم. نگران نباش خدا دردی که بده درمانشم میده.شما هم که دوره ی سختشو گذروندی حالا با دختر گلت حرف بزن بگو خدا میخواد بهمون  ناخن جدید وقشنگتر بده تا اونم دلش اروم باشه.

آرام باش..هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد...!