2752
2734

دوست من با زبان قبول شد.... 

دکتر نادری نمیشناسم 

من یه کاربر قدیمی ام که قطع دسترسی شدم و حالا بعد مدتی دوباره با یه اسم دیگه اووومدم. دردهامو گفتم قبلا اما چون خدا رو دارم خیلی شاکرم .. اما شما برام خیلی دعا کنید....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوست من با زبان قبول شد....  دکتر نادری نمیشناسم

سلام بانو

ببخشین شما فرمودین دوستتون با زبان قبول شدن ،

میشه لطف بفرمایین بگین چه راهکاری داشتن برای مطالعه متون تخصصی و چقدر زمان گذاشتن و از چه منبعی استفاده کردن ؟

ممنون میشم پاسخ بدین🌺🙏🏻

مݩ بـے طُ صَغیـڔ ابـݩ فقیـڔ ابݩ حَقیـڔݦــ حُـسیـݩ🍃
سلام بانو ببخشین شما فرمودین دوستتون با زبان قبول شدن ، میشه لطف بفرمایین بگین چه راهکاری داشتن بر ...

چیز خاصی نخوند. زبانش خوب بود

من یه کاربر قدیمی ام که قطع دسترسی شدم و حالا بعد مدتی دوباره با یه اسم دیگه اووومدم. دردهامو گفتم قبلا اما چون خدا رو دارم خیلی شاکرم .. اما شما برام خیلی دعا کنید....