2733
2739

همسرم بهم بی محلی  میکنه تو رو‌خدا کمک فکری برسونین.چند روز پیش سر دروغ دختر جاریم..برادر شوهرم چغولی کرده بودبه همسرم.حتی قرانم آوردم قسم و آیه که دروع میگن.اما همسرم شروع به توهین به پدرم و خانوادم کرد منم گفتم تا بحال احترام پدر فوت شده ات رو نگه داستم اما شروع کرو فحش های بدنری به پدرم داد منم اعصابم نشید گفتم برگرده به پدر خودت.اونم تا جون داشت کتکم زد هنوز درد دارم.قهر کردهنمیخام زندگیم سر این چیزا بپاشه.راهکا ر بدبن چجوری جم و جورش کنم.ازش معذرت خاستم محلم نمیده کتک بدی زده اما بازم اون قهره چیکار کنم زندگیم درست شه

غلط کرد، گوه خورد که کتک زد

نپذیر این رفتارشو

پدرشو دربیار

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

حرفی رو که نزدی بالاش هم فحش خوردی هم کتک؟پاپیش گذاشتی برااشتی؟

هیچوقت به مرده بدو بیراه نگو

اما تو نباید اشتی کنی اون باید معذرت خواهی کنه 

اینحوری شوهرتو عادت میدی که همش تورو مقصر بدونه و تومنتشو بکشی

فکر خودت و سلامتیت باش

اگر مجبوری زندگی کن هر طور شده از خودت مراقبت کن

کتک‌خوردن خیلی اثر بدی روی جسم و روان و عزت نفس آدم داره…

فحش داده به جهنم، چه تو بگی چه نه به خودش برمی‌گرده! اما تو با سکوت یا آب‌ریختن روی اونجا که می‌سوزه، از خودت مراقبت کن

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
2740

کتک خوردی فحش داده حرفتو گوش نداده قهرم کرده 

معذرت میخوام بعد منتکشی و معذرت خواهی هم کردی 

😐😐😐😐😐😐😐😐

اصلا چه جوری بخشیدیش ؟روت دست بلند کرده فحش به بابات داده نترسیده از بهم خوردن زندگیش 

بعدتو 😭😭😭😭😭

میشه یه صلوات برای سلامتی نی نیم بفرستین ❤❤❤❤❤

چقدر بی شخصیتی اون به پدر مادرت فحش داده کتکتم زده شما فقط گفتی برگرده به پدره خودت تازه قهرم کرده شما رفتی واسه اشتی یا داری دق میکنی؟؟؟؟شخصیت و غرور برای شما معنایی داره؟چقدر حرصم گرفت از تاپیکت برای خودت دوزار ارزش قائل شو

چرا نزدی نصفش کنی؟ چون امشب شوهرم به مادرم سلام نداد نرفتم خونم گفتم طلاق میخوام اعصابم بهم میریزه بخدا مردا چرا هار شدن؟

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️

شوهرت فحشت داده کتکت زده بعد تو رفتی منت کشی و هنوز اون محلت نداده؟!

عجبا باباااا عجببببب 

این کارت بیشتر زندگیتو از هم میپاشونه داری رو زیادی به شوهرت میدی بعد جمع شدنی نیست

2706