2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میخوام سعی کنم تا ۴۰ روز ادامه بدم

آها خب خوبه من تقریبا 3 سالی گیاه خواری کردم و اشتباه کردم الانم مشکل معده پیدا کردم خواستم بگم زیاد ادامه نده .

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
آها خب خوبه من تقریبا 3 سالی گیاه خواری کردم و اشتباه کردم الانم مشکل معده پیدا کردم خواستم بگم زیاد ...

منم چندسال پیش به مدت ۳ ماه گرفته بودم و خیلی لاغر شده بودم ولی الان اراده ی گذشته رو ندارم

منم چندسال پیش به مدت ۳ ماه گرفته بودم و خیلی لاغر شده بودم ولی الان اراده ی گذشته رو ندارم

میدونی آدم یه جایی خب کم میاره واقعا من چون چند ساله بساط رژیم دارم بهت میگم یه مدت بگیر بعدش یکم به بدنت استراحت بده دکتر تغذیه بهم گفت بدنت و تو قحطی نزار گوش ندادم کاش گوش میدادم.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
2706