2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آبروم در خطر بود

جوری مه برنامه خودکشی میچیدم

ولی خدا دستمو گرفت

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

از سخت ترین شبی ک فکر میکردم صبح نمیشه دوسال میگذره...

ولی گذشت و به شدت خوشحالم بخاطر اتفاقی ک باعث شد اون شب و به سختی صبح کنم چون خیلی چیزا ازش یاد گرفتم...

بارون اومدو یادم دااااااااااااااادددددد تو زورت بیشتره😔🖤💔🥀
2740

اون شبی بابام منو آورد خونه خودش و تا صبح نتونستم از شدت غصه و بغص و دلتنگی مامانم بخوابم .

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شازده کوچولو پرسید : غمگین تر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه ، چیه؟ روباه گفت : بری و کسی متوجه نشه! 

دعوای فوق العاده شدید خانوادم

مامانم تنها اونور خوابیده بود کل شب رو استرس داشتم بلایی سرش نیومده باشه 

همش به خودم میگفتم بالاخره تموم میشه چشماتو ببند بخواب صبح پا میشی میبینی هیچی نشده... 

حتی الان که یادش میفتم گریم میگیره بخاطر مظلومیت مامانم

بسان رود که در نشیب دَره سَر به سنگ میزند رَوَنده باش                                                                       امید هیچ مُعجِزی ز مرده نیست، زِندِه باش🌿

پارسال یک ابان یهو یکی از عزیزانم دچار درد وحشتناکی شد که تا بردیمش بیمارستان نزدیک بود قبض روح شم اونجا هم چند دقیقه ای که منتظر بودم خبر بدن پرستارا خیلی سخت گذشت. بخصوص اونجا که گفتن همراه فلانی کیه گفتم منم. حس کرد سنم کمه بهم چیزی نگفت و دوباره انتظار تا بابام بیاد بهش خبر بدن که تا صبح باید بستری بمونه تحت مراقبت ویژه. خیلی شب سختی بود. صبح شد بلخره به خیر گذشته بود 🥲 

گرسنه بودم شدید چیزی نبود بخورم تا صبح مردم از گرسنگی

چند ساله عبادات استیجاری انجام میدم مادر سه فرزند هستم نائب چله زیارت عاشورا به روش آیت الله حق شناس یا هر عبادتی  پذیرفته میشه خرج بچه هام از این راه تأمین میشه،،، شماره همراهم ۰۹۹۰۸۷۰۶۰۳۴ خانم مقدم در خدمتم