2737
2734
عنوان

نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

1796 بازدید | 24 پست
دوستان عزیز نی نی سایتی سلام من زمان بارداریم وقتی از خواب بیدار میشدم کف پام درد میکرد اما رفته رفته درد کمتر میشد فکر میکردم به خاطر وزن ی که در بارداری اضافه کردم هست و همچنین ورمی که داشتم متاسفانه کسی به من نگفته بود که نمک نباید استفاده کنم و چون نمیدونستم و استفاده کردم تا چند ماهی بد جور ورم کرده بودم بعد از تولد دخترم و با گذشت نه ماه هنوزم بعضی مواقع که از خواب بیدار میشم کف پام درد میکنه و یواش یواش که چند قدم بر میدارم درد خود به خود کمتر میشه شما میدونید دلیلش چی میتونه باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از آتش زرتشت، نفس میگیرم // اندوهِ هزاره از ارس میگیرم // من خون تمام لاله ها را روزی , از هرچه ع ر ب، دوباره پس میگیــــرم.
کسی میدونه دلیلش چیه و چه باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از آتش زرتشت، نفس میگیرم // اندوهِ هزاره از ارس میگیرم // من خون تمام لاله ها را روزی , از هرچه ع ر ب، دوباره پس میگیــــرم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اهان راستی گفتی بچت دختره!فکر کننم سردی به بدنت غلبه کرده.به دکتر طب سنتی توی تی وی میگفت که این حالت (البته در غیر بارداری منظورش بود)برای غلبه سوداست.یه دکتر طب سنتی خوب شاید بتونه کمکت کنه!
اره زمان بارداری چون نمک میخوردم و خبر نداشتم ورم میده ورم داشتم حتی زمانی که روی صندلی مینشستم سریع پاهام باد میکرد قرص اهن و کلسیم هم مصرف میکردم حتی تا 4 ماه بعد از سزارین هم دکترم داد خوردم و تا چند ماه هم کلسیم اما تاثیری نداشت
2740
یعنی چی طبق روال همیشه داشتم زندگی میکردم مگه باید چکار میکردم بعد به دنیا امدن دخترم
به نظرتون میشه به دلیل خار پاشنه باشه مادرم که الان پنجاه و خورده ای سن داره خار پاشنه چند سالی هست که داره امکان داره منم مثل مادرم خار پاشنه داشته باشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چون درد پام درست شبیه درد پای مادرم هست
کسی اطلاعی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟الو
کسی اطلاعی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟الو

کمک کنین دیگه
یعنی این قدر این موضوع خاص من هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کسی تجربه ای نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کسی اینطور نشده؟؟؟؟؟؟؟
2706