2737
2739
عنوان

نماز صبح و بهم ریختن تمرکز

170 بازدید | 13 پست

بچه ها بگین دیگه من چمه چرا وقتی واسه نمار صبح پامیشم کل اون روز واسه درس تمرکز ندارم؟؟ با اینکه خوابمم کافی هس

کلا درس تو مغرم نمیره کند میشم یجورایی، شمام اینجوری میشین یا فقط من تنهام؟؟ راه و چارش چیه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به نظرم شیطونه داره یکارایی میکنه

"امضام بخونید ..توکل کنید به خدا در هر شرایطی  حالا توکل یعنی چی؟ یعنی بگو خدایا فلان موضوع رو سپردم به خودت حلش کن و مطمئن باش خدا مواظبته.. از خدای مهربونت فاصله نگیر...نماز معجزه می کنه ! از دستش ندھ😍🌱یه صلوات واسه سلامتی امام زمانت بفرس🤲 بالاخره یه روز ، یه جا ماهم از خوشحالی جیغ می زنیم و انقدر خوشحال میشیم که اشک شوق بند نمیاد خانومی که به دختر خانوم های باحجاب تیکه میندازی ، عزیزم داری شخصیت خودت و تربیت خانوادگیت نشون میدی پس اگر جواب نمیدیم فکر نکنید جوابی نداریم! ما از پیامبر و امام هامون یاد گرفتیم که سکوت کنیم ما گمان می کنیم حجاب برای این است که شناخته نشویم اما قرآن می گوید حجاب را رعایت کنید تا شناخته بشوید.به عفت و تقوا یه سری ها هم بند روسریشون باز کردن رفتن جلو دوربین واسه لایك !  یه سری های دیگه هم بند پوتینشون رو بستن و رفتن رو مین واسه خاک و میهن شون جنگیدن:)

وای من برعکس هر وقت نماز صبح میخونم بعدش راحت درس میخونم خیلی ذهنم فعال میشه

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
سلام. اصلا ربطی به نماز صبح نداره این تلقین کار شیطونه 

نه منظورم اینه که وقتی صبح واسه نماز پامیشم همون لحظه اگه درس بخونم خوبم تمرکز دارم، فقط مشکل اینه کل روز واسم درس سخت میشه مث قبلنا نمیشم یعنی واقعاً درس کند تو مغزم میره

2738
خب منم واسه همین تعجب میکنم چرا مال من برعکسه🙄

راستش تا حالا نشنیدم 

چندتا حالت به نظرم میرسه شاید برات جواب بده

بعدش میخوابی؟ 

من خودم اگه بعدش نخوابم  اون روز سرحال ترم 

یا اینکه برعکس کن 

یعمی نماز بخون بعدش بخواب 

درس نخون اون موقع 

اینطوری امتحان کردی؟ 

راستش تا حالا نشنیدم  چندتا حالت به نظرم میرسه شاید برات جواب بده بعدش میخوابی؟  من ...

اره هردو رو امتحان کردم وقتی بیدار شدم نماز خوندم زود خوابیدم کمتر از ۱۵ دیقه اون موقع زیاد تمرکزم بهم نریخت ولی وقتی بیدار موندم یا تو نمار خوندن طولش دادم نشستم درس خوندم اینا کل روز تمرکزم به هم ریخت

اره هردو رو امتحان کردم وقتی بیدار شدم نماز خوندم زود خوابیدم کمتر از ۱۵ دیقه اون موقع زیاد تمرکزم ب ...

احتمالا بیدار میمونی عادت نداری برای همین اینطوری میشی 

نمازت بخون و بخواب 

اون موقع درس نخون 

اینطوری هم به نمازت رسیدی هم به درس

سعی کنین شبا زود بخوابین.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.