2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
استاد باهت خوب میشه تحویلت میگیره و تعریفت میکنه پیش بقیه توی نمره و نظر استاد در آخر ترم حتما تاث ...

یعنی تو معدل بیست شدنم تاثیر داره؟؟

چیکار کنم حس غرور نگیرم؟ اخه یه رقیب دارم موقعی که من فعالم تو کلاس یه حسی بهم میاد انگار اون داره حسودی میکنه میدونم همینطورم هست، فقط من چیکار کنم مغرور نشم؟؟

یعنی تو معدل بیست شدنم تاثیر داره؟؟ چیکار کنم حس غرور نگیرم؟ اخه یه رقیب دارم موقعی که من فعالم تو ...

پاره هم بشی تهش معدلت به زور برسه ۱۹ واقعا تهش 

معدل ۲۰ ،مگه دبیرستانه

یعنی تو معدل بیست شدنم تاثیر داره؟؟ چیکار کنم حس غرور نگیرم؟ اخه یه رقیب دارم موقعی که من فعالم تو ...

حتما تاثیر داره

ولی هیچ وقت به خودت مغرور نباش

هر وقت حس غرور پیدا کردی با خودت فکر کن از تو بهترم هست

سعی کن متواضع باشی

برای اینکه حس غرور نگیری به همکلاسیات تو درساشون کمک کن، تو دانشگاه خیلی فعال بودم خیلیا نماینده کلاس بودم از اون ور به بچه ها توی پروژه هاشون کمک میکردم، بهشون جزوه میرسوندم و اینا خلاصه حس غرور که نداشتم! در ضمن با رقیبمم دوست بودم از اطلاعاتش استفاده میکردم تجربه کسب میکردم 😁

2738
برای اینکه حس غرور نگیری به همکلاسیات تو درساشون کمک کن، تو دانشگاه خیلی فعال بودم خیلیا نماینده کلا ...

اها، ولی این یکی رقیب من رقابتمون سالم نیس یعنی مشکل اونه بهم حسادت میکنه منم کلا ازش خوشم نمیاد اول دوستم بود بعد دلمو شکوند

از این لحاظ اره، ولی همین حس تلاش تهش که موفق میشم به غرور تبدیل میشه

البته همه اینطورن

وقتی توی کارشون موفق میشن مغرور میشن

اما باید اون موقع حواست باشه غرورت ادامه نداشته باشه

همیشه یادت باشه دست بالای دست بسیار است

2706