2733
2734
عنوان

ماشین ظرفشویی

459 بازدید | 14 پست

سلام 

کسی ماشین ظرفشویی اسنوا، امرسان، پاکشوما، سام داشته؟ 

راضی هستین؟ 

تو اگر دردی به درمان احتیاجی نیست نه... کاش آدم تا ابد احساس بیماری کند💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۶ ساله ازدواج کردم حتی نصبشم نکردم🙄

از هیچ کاری به اندازه ظرف شستن بیزار نیستم انقدر که تو خونه ما ظرف کثیف میشه هر وعده😩

2728
من ۶ ساله ازدواج کردم حتی نصبشم نکردم🙄

نصب نمیکنی بده من خواهر😑

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
2738
بیا بردار ببر😂😂

بفرستبرام نمیتونم بیام🤣کجایید شما؟

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
بوش بخر اگه از نظر مالی مشکل داری سری پایینش رو بخر مثلا سری ۴  ظرفشور مثله لباسشویی نیست که ا ...

بین این مارک هایی که گفتم اطرافیانتون ناراضی بودن؟ 

بین این مارک هایی که گفتم اطرافیانتون ناراضی بودن؟ 

اطرافیانم اینارو ندارن 

همشون یا بوش دارن یا الجی 

از الجی هم راضین 

من خیلی در مورد ظرفشور تحقیق کردم‌

بوش و‌AEG یه چیز دیگست ، دومی که گرونه 

پولته جمع کن بوش بخر

❌❌ لطفا لایک نکنید ❌❌
عه هه نگا کن تعارفم نمیشه کرد 😂😂

شوخی کردم گلم مبارک خودت باشه من ماشینم داشته باشم نمیتونم بادست می‌شورم گفتم شاید ترغیب شب راه اندازیش کنی🤣

2706