2733
2734
عنوان

پول یا عشق تو‌ دوراهی موندم

169 بازدید | 23 پست

من و شوهرم با عشق ازدواج کردیم 

اما به محض ازدواج مشکلاتمون شروع شد

الان خیلی از مشکلاتمون حل شده فقط دو تا مساله مونده که برای من خیلی زجرآوره

اول اینکه شوهرم حتی یک ریال برای من خرج نمیکنه 

یعنی از دوا دکتر بگیر تا لباس و حتی رستوران رفتن و سفر رفتن

من مثل یک همخونه باید هزینه های خودمو بدم

دوم هم اینکه گاهی وقتا یک ماه رابطه جنسی نداره با من و من خیلی اذیت میشم

بعضیا میگن ممکنه خیانت میکنه ولی من دو سه سالی هست چیزی ازش ندیدم

قبلا دیده بودم

بعضیا میگن جداشو دوستت نداره

ولی خب بعضی ها هم میگن هر مردی یه ایرادی داره بمون و‌ زندگی کن

ضمنا خوبی هایی هم داره مثلا اینکه صبوره، هر روز منو بغل میکنه میبوسه، رفیق باز نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بغل میکنه میبوسه خوبی هاشه

شوهرت بی مصرفه سنبل خان  و ی مشاوره ببر

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم

هردو ولی بیشتر پول   چون بی پولی همه چی رو خراب میکنه 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2740
بغل میکنه میبوسه خوبی هاشه شوهرت بی مصرفه سنبل خان  و ی مشاوره ببر

دو ساله داریم مشاوره میریم هر هفته ولی تغییری نکرده تنها تغییرش این بوده که بهم زبونی محبت میکنه و منم خودمو با همین چیزا گول میزنم میدونم خیلی ساده لوحانه اس

ببین واسه خودت چی مهمه 

پول واسم مهم نبود موقع ازدواج الان میبینم خب بدون پول خیلی چیزا رو باید بیخیال بشم

مثل بچه دار شدن چون شوهرم اصلا راضی به بچه دار شدن نمیشه و‌ کلا مسوولیت پذیر نیست 

دو ساله داریم مشاوره میریم هر هفته ولی تغییری نکرده تنها تغییرش این بوده که بهم زبونی محبت میکنه و م ...

زندگی از خودت  نگیر 

همسرت  مشکل داره  هم جنسی هم  خساستش  

جدی باهاش حرف بزن تهدیدش کن ببین چی میشه 

اما عذاب نکش 

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم

ببرش ی دکتر س ک س تراپی شاید مشکل ج نسی داره 

اما خساستش با گذاشتن نفقه حل کن 

😐چیز میز نمیزنه؟؟؟مرد سالم مگه میشه رابطه نداشته باشه شاید 😐چیزه....از اول عادتش  دادی واست خ ...

خیلی به این مساله شک دارم نمیدونم از کجا باید بفهمم