2752
2734
عنوان

بی‌بی چک مثبت یکماه قبل از انتقال جنین 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3524 بازدید | 121 پست
خوب خدارو شکر که صدای قلب نینیتم شنیدی خیلی خوشحالم برات🌹😘😘

مرسی عزیزم ❤️ 

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀

عزیزم ممکنه یا مثبت کاذب باشی یا منفی کاذب. با پزشکت مشورت کن. ببین برات چه آزمایشی تجویز میکنه. من تعریف دکتر اکرم مهدی زاده شاهی رو خیلی شنیده بودم. برای مشکلم با ایشون صحبت کردم. خیلی همراه بودن و کمک کردن  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ممکنه یا مثبت کاذب باشی یا منفی کاذب. با پزشکت مشورت کن. ببین برات چه آزمایشی تجویز میکنه. من ...

نه مثبت بود قلبش هم تشکیل شد 💕😍

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
سلام بله شنبه رفتم صدای قلب شنیدم 💕😢 الانم سرماخوردم و بیخوابم

سلام عزیزم مبارکت باشه انشالله به سلامتی نی نی تو بغل بگیری منم آی وی اف کردم هفته پنجم رفتم سونو قلبش تشکیل نشده بود حالا فردا سونو دارم برام دعاکن منم فردا صدای قلب نی نی مو بشنوم خیلی نگرانم❤❤❤❤❤

2731
سلام عزیزم مبارکت باشه انشالله به سلامتی نی نی تو بغل بگیری منم آی وی اف کردم هفته پنجم رفتم سونو قل ...

عزیزم هفته پنجم که زوده. من هفت هفته و شش روزم بود رفتم سونوگرافی قلب. انشالله تو هم صدای قشنگ قلبش میشنوی 

[QUOTE=260811939]عزیزم هفته پنجم که زوده. من هفت هفته و شش روزم بود رفتم سونوگرافی قلب. انشالله تو ه ...

از ته قلبم دعا میکنم خوش خبر باشی فردا. تو هم دعا کن برام منم دوهفته دیگه سونوگرافی ntدارم

چقدر امیدوار و خوشحال شدم عزیزم پستتو خوندم امیدوارم نی نی قشنگت و به سلامتی بغل بگیری منم منتظرم این ماه برم تو سیکل انتقال ۲ روزه پریودم عقب افتاده  میگم نکنه باردار باشم ولی دل درد دارم و به خودم میگم تاثیر داروهاس تالا تجربه ۲ روز عقب انداختن رو نداشتم.امیدوارم معجزه ای که برای تو اتفاق افتاده برای منم بیوفته.واسه خدا که کاری نداره

چقدر امیدوار و خوشحال شدم عزیزم پستتو خوندم امیدوارم نی نی قشنگت و به سلامتی بغل بگیری منم منتظرم ای ...

عزیزم ❤️ من مدت ها بود میگفتم معجزه وجودندارد ولی خدا برام چه معجزه قشنگی کنار گذاشته بود و خبر نداشتم

انشالله برای تو هم اتفاق بیفته

برای منم دعا کن 💔

انشالله خیلی زود به آرزوت میرسی ☀️

عزیزم انشاا به سلامتی زایمان کردی؟ از اون روز که خبر دادی بی‌بی چکت مثبت شده،به فکرتم وهمیشه ميام ت ...

سلام عزیزم ❤️ سشنبه صبح میرم برای زایمان. برام دعا کن همه چی خوب پیش بره،خیلی حس عجیبیه یه ذوق عجبیب.... 🥰

سلام عزیزم ❤️ سشنبه صبح میرم برای زایمان. برام دعا کن همه چی خوب پیش بره،خیلی حس عجیبیه یه ذوق عجبیب ...

خیلی خوشحال شدم تاپیکتونو دیدم انشالله نی نیتون صحیح و سالم بیاد بغلتون😍😍💞💞

زندگی آب در دستان ما  🌧️💧                                         و                                                                   زندگی ما در دستان آب است🌧️💧