2752
2734
نه من میگم شاید تخمکگذاریت باشه اما منم وقتی تخمکم باردار شد بازم زیر دلم سمت چپ تیر میکشید
خدایا...خواستم بگویم تنهایم ،اما نگاه خندانت مرا شرمگین کرد ؛چه کسی بهتر از تو ...؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم الان 2ماهه ک دقیقا از روز 18 پری ب بعد تخمدان سمت راستم بییییییی نهایت تیر میکشه دلیلش چیه؟؟؟؟
از تمام دلتنگی ها ، از اشک ها و شکایت ها که بگذریم باید اعتراف کنم ، مادرم که میخندد خوشبختم ...

سلام‌منم هم بعد روز تخمگذاریم ک‌رابطه داشتپ تا الان‌ک‌یک هفته‌مونده ب پریودیم زیر دلم خیلی درد میکنه و احساس نبض میکنم‌سمت چپم.پری شب بی بی زدم مثبت بود ولی صبح دوباره تکرار کردم منفی بود کسی می

دونه چرا

سلام دوستان من چند روز از پریم گذشته بود چند تا یه روز حالت خونریزی لخته ای داشتم قبل لکه بینی تست زدم یه خط پرنگ یه خط کمرنگ اومد بالا تولکه بینی تست زدم دوتا خط پرنگ اومدبالا اما بعدکه تست زدم جواب نداد ولی سمت چپم خیلی تیرمیکشه میخواستم ببینم کسی اینجور بوده که بعد هامله باشه لطفاً جواب بدین من برام مهم هست

2706