2737
2734
عنوان

میشه خواهرانه کمکم کنید؟

309 بازدید | 34 پست

سلام دوستای خوبم من ۲۸ سالمه ۶ ساله ازدواج کردم بچه ندارم 

شش ساله واقعا از ته دلم از زندگیم راضی نیستم خودم انتخاب کروم همسرمو اما واقعیتش چند وقت بعد عقدمون از چشمم افتاد 

اخلاقای بد زیادی داره مثلا احترام سرش نمیشه جلوی هر کس و ناکسی سرم داد میزنه سر هیچ و پوچ. 

زور زیاد میگه مثلا چادر باید بپوشی حتی میریم خونه خواهرم چادر از سرم نباید بیوفته مهمون میاد چادر . کلا دیگه از چادر بدم اومده

به خانوادم کاملا توهین و بی ادبی میکنه مثلا داداشمو عید خونمون راه نداد باورتون میشه؟ آه که من چقدر بی عرضه ام

سرکار نمیذاره برم تنها جایی نمیذاره برم 

میریم خونه مامانم حق ندارم با مادرم حتی تا سر کوچه برم.

فوق العاده بداخلاق و عصبیه کودکی پر تنشی هم داشته 

دکتر و مشاور هم نمیره تصمیم به طلاق گرفتم اما از بعد طلاق میترسم چکار کنم

دوستای گلم میشه خواهش کنم برای خونه دار شدن خواهرم یه صلوات بفرستین؟ با دوتا بچه خیلی عذاب میکشه.ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هرکار بکنی بنظرم به وحشتناکی این زندگیت نخواهد بود

دیگه بدتر ازینم هس؟نه ازادی نه احترام نه شادی نه حمایت و هم تنهایی

بعد طلاق لااقل ازادی و احترام و ارامش و حق زندگی رو که بدست میاری

2738
فکرکن ببین بعد طلاق برات راحتتره یا تحمل این زندگی برای همه عمر

قطعا طلاق

خانواده شادی دارم مطمینم نمیذارن غصه بخورم

دوستای گلم میشه خواهش کنم برای خونه دار شدن خواهرم یه صلوات بفرستین؟ با دوتا بچه خیلی عذاب میکشه.ممنون
والا من نمیگم طلاق بگیر ولی میگم زندگی کردن با ادمی ک نمیزارع تا سر کوچه بری تباه کردن عمرته

دقیقا نظر خودمه 

به نظر شما چکار کنم توروخدا

منم تقریبا با یه همچین ادمی ازدواج کردم هرکارم کردم درس نشد به اضافه ی اینکه بی مسئولیته و ب شدت وابسته خانوادشه و الانم بعد یکسال دارم ازش جدامیشم

متاسفانه ادمارو نمیشه عوض کرد و اینایی ک میگن برین مشاور و اینا بخدا مشاور فقط رفتارهای کوچیکو میتونه عوض کنه نه ذات و روحیات طرفو ادم باید از قبلش شناخت داشته باشه از طرف ک متاسفانه تو ازدواجای سنتی این اتفاق نمیوفته و نتیجشم میشه همین

اینشکلی که نمیشه کامل باید توضیح بدی دختر، مثلا من فلان کارو کردم شوهر فلان کار،

تجربه من میگه اگه به ی نفر احترام بذاری هیچوقت بهت بی‌احترامی نمی‌کنه، روش نمیشه یا لااقل اینقد واضح بی‌احترامی نمی‌کنه.

2706