2733
2734

سلام بچه ها من سه ماهه ازدواج کردم واقعیت تازه فیلم عروسیم و عکسام آماده شده دیشب تحویل گرفتم فیلممو میکسش حس میکنم ساده اس توروخدا خانومایی ک فیلم آتلیه باغشون و تالارشون میکس شده بگن چطوریه؟🥲

من فیلم تالار همه رقصامون رقص خودمم همه ساده روش آهنگ گذاشتن فقط خالی نمیدون افکت اینا میزنن یا نه یا عکسی بیاد بچرخه روش در حد چن دقیقه هم فیلم باغمون رو پشت هم گذاشتن خیلی ساده واقعیت دو روز وقت دارم واسه تغییرش تو نت یا جایی هم من ندیدم میکس کلیپ عروسی هارو کسی حاضر باشه بزاره تا ببینیم لطفا بگید مال شما کلیپ و میکس عروسیتون چطوری بوده

چرخیدن و این کارا قدیمی و خز شده 

خانومی مستقل که از ۱۶ سالگی یادگرفتم مسئولیت زندگیم رو خودم به عهده بگیرم .مهم نیست بابات رییس کجاست و همسرت وزیر کجاست ، تو موظفی مستقل باشی زندگی شاید سخت باشه اما من سخت نمیگیرم چون من قوی تر از اونی ام که مشکلات بخان واسم چشم و ابرو بیان😌گذشته سخت من یعنی اونموقع که هم سنهام دور مهمونی و علافی بودن من کار کردم 😎 با توام دختر ... پاشو برا زندگیت هدف تعیین کن ، برنامه ریزی کن ، کار کن ، تلاش کن شاید یجاهاییش شکست بخوری اما ناامید نشو فقط استراحت کن و دوباره پاشووووو
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چرخیدن و این کارا قدیمی و خز شده 

الان ساده درست میکنن عزیزم؟از مام واقعیت ۲۰ میلیون پول گرفتن بعدم یکمم ما دیر رسیدیم ب آتلیه باغ عکسام متاسفانه با فیلمام کم شدن میترسم این سادگی هم فیلممونو خراب کنه بخدا از دیشب از ناراحتیم نتونستم بخوابم

2728
اینایی که میگی  ترنزیشن هست که میزارن . سلیقه ای هست . دوست داری اینجوری براتون افکت و ترنزیشن ...

عزیزم میشه بیشتر توضیح بدی چه شکلی میشه؟واقعیت خیلی استرس دارم آخه مادرشوهرم نمیخواست برامون عروسی بگیره با کلی دردو غم و ناراحتی و اصرار یه عروسی گرفتیم نمیخوام فیلمش بد شه تنها مراسمم همینه هیچی نداشتم ن عید قربان ن نوروز و ن غیره😔

عزیزم میشه بیشتر توضیح بدی چه شکلی میشه؟واقعیت خیلی استرس دارم آخه مادرشوهرم نمیخواست برامون عروسی ب ...

من بخاطر کرونا عروسی هم نداشتم🤣😃

خانومی مستقل که از ۱۶ سالگی یادگرفتم مسئولیت زندگیم رو خودم به عهده بگیرم .مهم نیست بابات رییس کجاست و همسرت وزیر کجاست ، تو موظفی مستقل باشی زندگی شاید سخت باشه اما من سخت نمیگیرم چون من قوی تر از اونی ام که مشکلات بخان واسم چشم و ابرو بیان😌گذشته سخت من یعنی اونموقع که هم سنهام دور مهمونی و علافی بودن من کار کردم 😎 با توام دختر ... پاشو برا زندگیت هدف تعیین کن ، برنامه ریزی کن ، کار کن ، تلاش کن شاید یجاهاییش شکست بخوری اما ناامید نشو فقط استراحت کن و دوباره پاشووووو
الان ساده درست میکنن عزیزم؟از مام واقعیت ۲۰ میلیون پول گرفتن بعدم یکمم ما دیر رسیدیم ب آتلیه باغ عکس ...

من چی بگم که از فیلم عروسیم متنفرم 

شوهرمو ک اصلا هی می‌رفت با گوشی حرف میزد 

به زور میوردیمش یه عکس می‌گرفت باز می‌رفت ..😬😤

با همه حاضرجواب و سگ اخلاق ولی با تو خوش زبون و مهربونم تعجب میکنم آخه چرا انقد صبورم ؟ چرا واسه چیزایی ک ناراحتم میکنن باهات دعوا نمیکنم؟نمیترسمااا ولی نمی‌دونم چمه شاید دوست داشتن باشه ولی حیف عشق من که داره خرج آدمی میشه ک تو افکارش داره با یکی دیگه زندگی می‌کنه:»

منم تازه گرفتم فقط روش آهنگ گذاشته بعضی از آهنگ هاشو دوس نداشتم گفتم عوض کنه بعضی جاهاشو گفتم حذف کنه چرخیدن اینا نداره 

🙄🙄🙄عزیزم سایت مال بابات نیس با نظرم مخالفی ریپلای نزن چون حوصله بحث باتو یکی رو ندارم
2740
من بخاطر کرونا عروسی هم نداشتم🤣😃

ای وای چه بد عزیزم منم هیچی نداشتم البته بخاطر کرونا نه بخاطر مادرشوهرم اما این عروسی رو ناقص یکم برامون با دعوا گرفت بخاطر اون یه فیلم دارم میخوام خوب باشه از شب نخوابیدم نمیدونم کجا باید بپرسم چه شکلی میشه کلیپ😔

من چی بگم که از فیلم عروسیم متنفرم  شوهرمو ک اصلا هی می‌رفت با گوشی حرف میزد  به زور میو ...

ای وای چقد بد عزیزم مال شمام ساده درست کردن؟نمیدونم چرا حس میکنم مال بقیه چیز های دیگه اضافی کردن

عزیزم میشه بیشتر توضیح بدی چه شکلی میشه؟واقعیت خیلی استرس دارم آخه مادرشوهرم نمیخواست برامون عروسی ب ...

عزیز باشی .  البته بگم من آقا هستم . فایل اصلی یا اصطلاحا راش  عروسیت رو نگر دار ‌ . فایل دوم رو  میدید برین . با  حالتهایی که میگی دلخواهتون درست کنه

منم تازه گرفتم فقط روش آهنگ گذاشته بعضی از آهنگ هاشو دوس نداشتم گفتم عوض کنه بعضی جاهاشو گفتم حذف کن ...

عزیزم شما باغ آتلیه داشتید اونجا فیلماتونو افکتی یا چرخیدنی چیز عجیبی خلاصه روش نزاشته فقط آهنگه؟

عزیزم شما باغ آتلیه داشتید اونجا فیلماتونو افکتی یا چرخیدنی چیز عجیبی خلاصه روش نزاشته فقط آهنگه؟

آره باغ رفتیم اولش عکسامونو گذاشته روش آهنگ زده بعد آماده شدنمون رو گذاشته بعد آرایشگاه بعد هم دوباره تو باغ کلیپ گرفتیم اونو بعد مراسم .پارک عروس گردونی .چرخیدن خیلی بد میشه میخوای چیکار 

🙄🙄🙄عزیزم سایت مال بابات نیس با نظرم مخالفی ریپلای نزن چون حوصله بحث باتو یکی رو ندارم
عزیز باشی .  البته بگم من آقا هستم . فایل اصلی یا اصطلاحا راش  عروسیت رو نگر دار ‌ . فایل ...

ببخشید متوجه اسمتون نشدم...بدبختی نمیدونم چیا میشه اضافی کرد ک بگم این جا هم خودشون گفتن هرچی میخواید بگید اضافی بشه یا درست من ندیدم کلیپ عروسی ک تا یه آابوم دیجیتال هم قراره بدن باز اونو زدم نت دیدم زمینه و افکت هارو مثلا مجله مانند میکنن زمینه رو گفتم اینجور ساده نباشه بدبختی فیلمو نمیدونم چی میشه انجام داد مثلا رقصامونو هی ب شوهرم میگم همونو گذاشته یچیزی نیس اونم میگه خو چی باشه چی میشد اضافه کرد بگو بکنه منم نمیدونم

2706