2752
2734
عنوان

کسانی که جراحی لثه انجام دادن کمک کنند!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 58015 بازدید | 59 پست
اگه تو از زیر خاک بیرون کشیدی ..من چه‌کار کردم ؟! جراحی لثه!!!!فردا نوبت دارم

منم هفته ديگه نوبت دارم به من گفت جرم گيري با كورتاژ لثه يعني يه مقداري ميتراشن شما لثه رو ميخان باز كنن؟خيلي ميترسم خود دكتر كفت درد داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلام دکتر به من گفت برای روکش یک دندون باید جراحی لثه بشه.خیلی میترسم تورو خدا بگین چجوریه؟دارم از د ...

سلام به منم دکتر همینو گفت شما انجام دادین تو رو خدا راست بگین دردش چطور بود😖

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السو

به نظرم برو پیش دکتر میلاد میرمحمدی تو کار جراحی لثه بسیار دقیق و ماهرانه عمل میکنن

من خودم پیشش جراحی لثه  و ایمپلنت دندون انجام دادم. مطبشونم تو ستارخانه فک کنم تقریبا مسیرش خوبه 

تهران – صادقیه – خیابان ستارخان- بعد از چهارراه اسدی – پلاک 1020- طبقه 2 واحد 3

تهران – صادقیه – خیابان ستارخان- بعد از چهارراه اسدی – پلاک 1020- طبقه 2 واحد 3

عزیزم ترس نداره کار زیاد سختی نیست و منم انجام دادم دخترم 3 سالشه و پسرم 5 سالش و کاری نداشت که با اونا . دکتر قمری بهم مراقبت هایی که لازم بود رو گفته بود و فقط اونا رو رعایت کردمو بعدش خوب شد سریع 

https://dralighamari.com/جراحی-لثه/

مراقبت هاش رو اینجا نوشته 

بیا از وضعیت لثه هات بگو خوبه؟؟عفونت باعث شد جراحی کنی؟؟

سلام 

شما لثه هاتونو جراحی کردین 

الان لثه هاتون مشکلی نداره 

من خیلی استرس دارم 

حجم لثه کم میشه بعدش درست میشه یانه 

تو رو خدا به سوالام جواب بده

هر وقت تایپک میزنم معنی اسم دخترمو میپرسن محیصا یعنی برگزیده. 
2706