2733
2734
عنوان

کسانی که جراحی لثه انجام دادن کمک کنند!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 57865 بازدید | 59 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم اگه هستی لطفا اسم دکترت

گلم شما انجام دادی جراحی ؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2731
سلام من فردا جراحی لثه دارم

سلام آجی ، لثتو جراحی کردی ؟ چطور بود ؟ من لثه هام قرمز تیره شده فکر کنم عفونت کرده

ممنون میشم برام کامل توضیح بدین اینکه چند جلسه بود و دردش و علت جراحی و هزینش ؟

سلام آجی ، لثتو جراحی کردی ؟ چطور بود ؟ من لثه هام قرمز تیره شده فکر کنم عفونت کرده ممنون میشم برام ...

من جراحی افزایش تاج دندان داشتم بخیه زد و خودم بعد ۱۰ روز اینا بخیه کشیدم و مراقبت داره دیگه،ولی نمیدونم لثه سیاه بشه چطوریه

من یه بار جراحی لثه انجام دادم اونم رفتم پیش دکتر مجتبی هرندی. خیلی تعریفش رو شنیده بودم. واقعا هم کارش خوب بود. از بابت دردشم خیالتون راحت باشه هیچی نمیفهمی. بعدشم مسکن میخوری دیگه چیزی حس نمیکنی.

دکتر یه خمیر هم روش میذاره تا بتونی غذا بخوری.البته تا چند ساعت غذای گرم نمیخوری. بعد چند روز بخیه ه ...

عزیزم منم باید برای روکش دندونم ، جراحی لثه انجام بدم البته دکتر گفت یه قسمت کوچیکی جراحی لثه میخواد

میخواستم بدونم ورم هم داره ؟ 😢 اگه ورم داره تا چند روز ورم میمونه ؟! 

دندون ۶ قسمت بالا هست 😣😢

منم پسرم 2 سالش بود جراحی کردم البته میخواستم دندون عقلمو در بیارم اصلا درد نداره من تا چند ر ...

خدانکنه عزیزم چرا سکته ؟

ورم هم میکنه ؟ اگه ورم داره تا چندروز این ورم میمونه ؟😢 چون منم باید برای روکش یکی از دندونام اول جراحی لثه انجام بدم

پریا جونم من جراحی لثه کردم اما اصلااذیت نشدم تازه دکتر، لثه باز شده رو با آینه نشونم داد .بخیه هاشم ...

عزیزم ورم هم میکنه ؟ چون منم باید برای روکش کردن یکی از دندونام جراحی لثه انجام بدم میترسم خیلی

ورمش تا چندروز میمونه ؟😢

عزیزم منم باید برای روکش دندونم ، جراحی لثه انجام بدم البته دکتر گفت یه قسمت کوچیکی جراحی لثه میخواد ...

سلام عزیزم جراحی لثه رو انجام دادید مراقبتهای بعدجراحی لثه رو چکار کردید قبل روکش دندون.

سلام عزیزم جراحی لثه رو انجام دادید مراقبتهای بعدجراحی لثه رو چکار کردید قبل روکش دندون.

سلام عزیزم بله انجام دادم 😍

بعد از جراحی لثه ، معمولا یه پانسمان خمیری شبیه آدامس روی محل جراحی شده میزارن 

که معمولا تا چند ساعت بعذ از جراحی میگن چیزی خورده نشه ، اول بخاطر این که دهان بی حس هست و احتمال گاز گرفتن زیاده

و دوم بخاطر سفت شدن این پانسمان خمیری هست 

و اینکه این پانسمان برای راحتی بیشتره خوده فرده

باعث میشه که روند بهبودی افزایش پیداکنه ، محل جراحی تمیز بمونه ، بخیه لثه تحریک نشه و درد نداشته باشه و راحت تر غذا خورد 

که ممکنه روز اول بعد از جراحی یکمی احساس ناخوشایند بده که کم کم بهش عادت میکنه ادم

و بهتره که تا زمان مراجعه برای کشیدن بخیه یا حداقل ۳-۴ روز این پانسمان بمونه همونجا ، ولی اگه تیکه هایی ازش جداشد ایرادی نداره

بعد اینکه دکتر یه سری قرص میدن که معمولا شامل انتی بیوتیک و مسکن هایی مثل ایبوپروفن ( این قرص بنظرم خیلی برای درد لثه جواب میده در برابر مسکن های دیگه ) و .. . که اگه سر ساعت منظم خورده بشه هیچ دردی به اون صورت حس نمیشه

و اینکه دو روز اول بعد از جراحی لثه ، برای کاهش ورم احتمالی ، بهتره که از کمپرس سرد ، کیسه یخ استفاده کرد

و دو روز بعد از اون ، از کمپرس گرم ، کیسه اب گرم استفاده کرد

درکل خیلی جراحی ساده و راحتیه و دوران نقاهتش خیلی کمه😍