2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
یه دختر دارم شاه نداره   صورتی داره ماه نداره    ب کس کسونش نمیدم   به کسی میدم ک کس باشه  پیرهن تنش اطلس باشه  شاه میاد بالشگرش شاهزاده هاااش دورو ورش واسه پسرکوچیکترش  عایاااااااااا بدم عایاااااااااااااا ندم  
اول عقد عربی رو میخونن وقتی تموم شد و به محرم شدن بعد عروس و داماد روبروی هم می ایستن و دست همدیگه رو میگیرن و به زبان فارسی به هم قول میدن که همسر خوبی برای هم باشن. در واقع یه چیز تشریفاتی هست. ولی خیلی حس خوبی داره.
من توی یوتیوب دیدم
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
متن عقد ایران باستان ( آریایی ) داماد : به نام نامی یزدان تو را من برگزیدم از میان این همه خوبان ، برای زیستن با تو میان این گواهان ، بر لب آرم این سخن با تو و…فادار تو خواهم بود در هر لحظه هر جا ، پذیرا میشوی آیا؟ عروس: پذیرا میشوم مهر تو را از جان هم اکنون باز میگویم میان انجمن با تو وفادار تو خواهم بود در هر لحظه هر جا با اجازه …
عقد عربی که قانونا انجام میشه پری جان. ولی در کنارش این عقد هم هست. ولی فقط بعضی محضرا انجام میدن. من فقط یه محضر توی خیابان دولت میدونم انجام می ده.
2706