2737
2739
عنوان

مشهدی‌ها عزیز تشریف بیارید

107 بازدید | 11 پست

کسی کلاس رقص میشناسه مشهد محدوده وکیل اباد

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 
مونا تو مشهد خیلی معروفه یادم نیس سالنش کجاست فک کنم همون طرفا باشه الان تلگرام و اینستام وصل نمیشه ...

تشکر اسم پیچش رو دارید

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یادم نیس باور کن سرچ کن مونا ببین پیدا نمیکنی

مونا ارسطو؟؟؟ 

فک کنم همینه آره تو پیجش چند تا پست مختلف راجب تشریفات عروسی و رقص ساقدوش ها و ساقدوش با لباس فرشته ...

بله اون رو دیدم داخل پیچش رقص های گروهی هم دارن، به نظرم زیاد رقصاش جالب نبود 

2740
من فقط همونو تو مشهد میشناسم

تشکر🌹