2733
2739

بچه ها من دو تا دختر دارم.‌‌یکی سه سال و نیمشه یکی هم یک سالشه...شیرخودمو میخوره ...من از بعداز زایمانم پریود نشدم...جلوگیریمم طبیعی بوده تا الان...واسه اطمینان هر دوسه ماه یه بار یه بی بی چک میزدم که مطمئن شم باردار نیستم....حالا امروز یه دونه خریدم هاله انداخت...چه غلطی کنم؟شما هم میبینین هالشو؟؟

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨

بعد از ۵ دقیقه هاله انداخت ممکنه اشتباه شده باشه یعنی؟؟؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای منم هاله انداخت دو تا بی بی چک ولی پریود شدم

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
2731
2740

اره مثبته😑یه تست دیگه هم بده واسه اطمینان

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
بعد از ۵ دقیقه هاله انداخت ممکنه اشتباه شده باشه یعنی؟؟؟؟؟

نه تا5دیقیع درسته

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
مبارکه😑😢

نگووووو...من تازه میخواستم دخترم بزرگتر ک شد برم دنبال تغذیه و اینا ک یه داداش واسشون بیارم.....ن الان ک هنوز کوچیکه ی سالشه😔😔😔😭😭😭😭😭😭دستوپاهام یخن

1
5
10
15
20
25
30
35
40