2752
2734

سلام من تنبلی تخمدان دارم الان دوماهه که خیلی جدی تحت درمانم و انواع ویتامین و کوکیوتن و قرص تیرویید مصرف میکنم و قبلش هم تحت درمان با اتیسترون و متفورمین و... بودم ولی نتیجه ش لاغری روز به روز من و درمان نشدنمه.

۱۶۴ قدمه و وزنم ۴۷ کیلو

امروز رفتم سونو واسه تعیین تخمک گذاری. دیروز کیت گذاشتم مثبت شد.

دکتر سونو گفت فولیکول غالب نداری و تخمکت نسبت به روز ۱۱ پریود خیلی کوچیکه و اگر باردار بشی سقط میشه.

انقدر ناراحتم از صبح چشمام خیسن😔💔

من یکساله ازدواج کردم و خیلی دلم بچه میخواد

خدایا گاهی نگاهی...♡

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم رو هرچیزی زیاد زوم بشی بدتر میشه تمرکزت رو بزار رو درمانت نه بچه دار شدن به مرور زمان استرس ازت دور میشه هم درمان میشی هم بچه دار میشی دوست منم همینطور بود انقد حرص میخورد و استرس داشت ک نمیذاش روند درمانش درست پیش بره یه مدت بیخیال شد گف دگ بچه نمیخام خسته شدم چن ماه بعدش باردار شد 

جدی تاثیر داره؟

ی تاپیک گذاشتم ی نفر گفت برای تنبلی تخمدان خورده بچش هم پسر شده 

من یکی بهم گفت برای پسر تخم کتان بخور ولی نمیدونستم تنبلی تخمدان رو رفع میکنه که ایشون گفت

منم همینم عزیزم، ۱۰ سال قرص ld و مارولین خوردم الکی ، به خاطر یه مشت دکتر بی سواد شهرمون

بعدم ولش کردم یه مدت یونی زینک خوردم یکم بهتر شدم. خیلیم لاغر شدم منم ۴۶ کیلوام، میترسم آب بشم

دو صد گفتار نیم کردار نباشد کردار نیکو کن گفتار نیکو هنر نیست 🍃🌿☘ همه عالم تن است و ایران دل 💚🤍❤
منم همینم عزیزم، ۱۰ سال قرص ld و مارولین خوردم الکی ، به خاطر یه مشت دکتر بی سواد شهرمون بعدم ولش ک ...

من دوست دارم متفورمین بخورم که زودتر درمان بشه ولی وزنم خیلی کمه 

خدایا گاهی نگاهی...♡
فردا میخوام برم باشگاه ثبت نام کنم. ورزش میکنم ولی کم

پیاده روی برای تنبلی تخمدان خیلی مفید و ضمنا قرص تیروئیدتو منظم بخور و تا یکساعت بعدش نباید چیزی بخوری و شنیدم تخم کتان برای افرادی که مشکل تیروئید دارن خوب نیست حالا میخوایی خودتم تحقیق کن

2706