2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم زیر پوست بازوم یه جاهایی سفته و با لمس درد می گیره حوصله دکتر رفتنم ندارم

البته هزینه اش هم بی تاثیر نیست که نمی رم دکتر

حالا خطر داره یا نه خدا می دونه

....جایی دورتر از خودم ایستاده‌ام،به تماشای کسی که جای من زندگی می‌کندچه بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی...╭━═━⊰✹♡✹⊱━═━╮   @zaneh_emroozi╰━═━⊰❀♡❀⊱━═━╯
رفتم اول پشماش ریخت از کبودیام  بعد ازمایش وینا چیزی نشون نداد

دقیقا مثه من 

کاملا بی دلیل 

چند روز خوبه یهو زیاد میشه باز چند روز خبری نیست دوباره زیاد میشه بخصوص ران و کشاله ران زیادتره 

عزیزم ازمایش های مخصوص تری باید بدی و خون بررسی بشه  بنظرم بیخیال نباشین

🙁یه ماه پیش هم یه آزمایش کلی دادم ولی نبردم پیش دکتر شنبه میبرم 

حس میکنم توپم افتاده خونه همسایه و با یه چاقو توی شکمش تحویلم داده                                           حس میکنم اشتباهی تو چاییم نمک ریختم.                    حس میکنم گلدون مورد علاقه مامانم شکستم              حس میکنم دست دراز کردم که سلام کنم چون بچه بودم ندیدن.              حس میکنم  پام یه پله رو ندیده و ته دلم خالی شده.                حس میکنم کل زندگیم خواب میدیدم دارم از ارتفاع میفتم پایین هنوز ب زمین نرسیدم .....
2706