2737
2734

می‌خوام کمتر بخورم یا ورزش کنم دوباره 

ی مدت به دلایل و مشکلاتی ک پیش اومد نتونستم 

اما شدیدا ناامید شدم و معکوس عمل میکنم 😐 

حتی دوست ندارم برم بیرون 😐😑 

حتی اگه دو باره بخوام لاغر کنم به تایم نیاز دارم با خودم کنار بیام اما چجوریییی 😐☹️😭🤦

قد و وزنم نپرسید توروخدا یادم میوفته باز خجالت میکشم ...

ستاد مبارزه با عقاید کهنه😐❌

من یه ماهه که غذام نصف شده . 

اما وزنم نصف نشده اصلا :( 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من ۳هفته است رژیمم و بدنسازی لم کار میکنم ۶کیلو کم کردم و هر وقت تو آینه اندامم میبینم لذت میبرم از پشتکار تلاشم اولش که مبخواستم شروع کنم خیلی سخت بود ولی الان از ته دلم داره لذت میبرم البته ۶کیلو دیگه ام جا دارم تا وزن ایده عالم

ای بابااا🥺😭  من خوب بودم 😐یهو وزنم رفت بالا 😐

میشه بگی قد وزنت چند خوشبحالت کاش منم چاق بشم 

داستان ازدواج اجباریم🥲🥲🥲تاریخ تولد داداشم زدم   این دنیا به من یه شوهر  مو فرفری بدهکاره🥺💔 🙂💔💔غم های دلم غم های مادر کاشکی مادرم دختر نمیداشت 🖤😔💔
2706