2733
2734

سلام دوستان. به نظرتون چه هنر یا کاری رو یاد بگیرم که بعد از مدتی پولساز باشه؟ و بیشتر از اون سرگرمم کنه؟ چی پیشنهاد میدین؟

خدای عزیزم دوست داشتنی های منو برام نگه دار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کار ناخن خوبه و درامد خوبی داره اگه تو خونت میخای باشی

آخه دور و اطرافم پر از ناخن کار هست. یعنی چندتا از دوستا و فامیل. دوست ندارم برم سراغ حرفه ی اونا

الان پول تو کاشت ناخن‌مژه،میکرو،تاتو بدن و....از این جینگولک بازیاس😁

ناخن و مژه که پره اطرافم.

اما تاتو بدن بدک نیست خوبه.مرسی

2740

سلام .اگه خانواده تون مشکلی با محیط آرایشگاه ندارن ناخن کار بشید. اگه مشکل درس خوندن ندارید تو کلاسای جهاد دانشگاهی داروها رو یاد بگیرید بعد ی مدت تو داروخونه کار میکنید شهریشم حدودا ی تومن اینا . اگه اینم نمیشه تو خونه زبان بخونید برایttc یا تافل که تو مؤسسات کار کنید البته حقوقش کمه

آخه دور و اطرافم پر از ناخن کار هست. یعنی چندتا از دوستا و فامیل. دوست ندارم برم سراغ حرفه ی اونا

ولی هرکی نون خودشو در میاره ها مثل سوپری ها که اینقد زیادن

من کلا علاقه ای به کارهای هنری ندارمولی اگه ذوق و هنر داری

خیاطی

شیرینی و کیک پزی

یا مژه کار

یا مثلا تتو یا رنگ مو( منظورم آرایشگر نیس کار کردن تو یه سبک فقط ) اینام خوبه

سلام .اگه خانواده تون مشکلی با محیط آرایشگاه ندارن ناخن کار بشید. اگه مشکل درس خوندن ندارید تو کلاسا ...

وای مرسی واقعا. خوندن زبان گزینه ی خوبی بود که اصلا بهش فکر نکرده بودم

ولی هرکی نون خودشو در میاره ها مثل سوپری ها که اینقد زیادن من کلا علاقه ای به کارهای هنری ندارمولی ...

درسته. رنگ مو چیز خوب و پولسازیه به نظرم

وای مرسی واقعا. خوندن زبان گزینه ی خوبی بود که اصلا بهش فکر نکرده بودم

من خودم امسال کنکور دادم اموزش زبان اوردم فرهنگیان ولی بر انتخاب رشته کردم حیف شد 🤕 دعا کنید امسال بتونم بیارمش

من خودم امسال کنکور دادم اموزش زبان اوردم فرهنگیان ولی بر انتخاب رشته کردم حیف شد 🤕 دعا کنید امسال ...

آخی الهی عزیزم. ان شاءالله امسال رشته ی مورد علاقتو میاری.