2733
2734

من یه بچه یکسال و نیم دارم الان دوباره باردارم یک هفته دیگه زایمان میکنم کار کردن برام خیلی سخت شده به شوهرم میگم یکم کمکم کن میگه میخواستی بچه نیاری گوه خوردی بچه آوردی حالا جونت در بیاد کاراتو بکن هم نفرینم می‌کنه میگه سر زایمانت بمیری که من راحت باشم آخه شوهر آدم انقد سنگ دل خیلی دلمو می‌شکنه دوست دارم بمیرم حالم بده 😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الهی بمیرم چ شوهرییی خدا ایشالله جواب حرفاشو بده این دنیا. ایشالله زایمانت راحت باشه شما هم

برای حل مشکلم یه صلوات مهمونم میکنی؟🤗🌸نه اسمم ساداته و نه متولد ۶۷ ام. متولد ۷۶ ام. فقط اولش همینجوری یه اسم گذاشتم که عضو سایت شم نمیدونستم نمیشه تغییرش داد🙄😅
2740

یه جوری میگه انگار بچه هارو از اینترنت دانلود کردی

بهش توجهی نکن، به هیچ عنوان واکنشی ام نشون نده هرچند سخته، ولی بهتر میشه

نداشتن انتظار از دیگران، دلیل آرامشت خواهد بود.... 

الهی بگردم😞

ان شالله زایمان خوب و راحتی داشته باشی عزیزم

خدا هدایتش کنه شوهرتو

از آبان ۹۸ تو اقدامم و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼