2737
2739
عنوان

روم نمیشه به بابام بگم بیا ۱۰ ملیون دیگه بده😞

| مشاهده متن کامل بحث + 788 بازدید | 50 پست
به نطر من اصلا شرکت نکن همچین فوق برنامه ای رو!  چون وقتت داری اینجا میگذرونی امیدی نیست به ...

ی دقیقه اومدم دردودل کنم😐

خدایا کاش خودت بغلم کنی قول میدم دیگه هیچی ازت نخوام🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چخبره...زیاده شهریتون واقعا

گویا مدرسه تون صرفا داره کاسبی میکنه

برو یه مدرسه دولتی درستو بخون موفقتری

درسته برای کنکور باید هزینه کرد ولی دیگه در این حد نیاز نیست واقعا

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

نکات و خودت میتونی از کتاب تست دربیاری من دوران کنکور خودم یه چن بار چون دنبال این چیزا (فیلم و کلاس) بودم باعث شد پشت بمونم

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁
2740

چند تا فاميل داريم كه تو روستاي دور افتاده  يا شهرستان كوچك بودند بدون كلاسي و ازمون خاصي پزشكي شهرهاي بزرگ قبول شدند.  و اونوقت خواهرم پدرش در اومد تا شهريه كلاسهاي كنكور خواهرزاده ام كه تو تيزهوشان درس ميخوند رو بده، هيچي قبول نشد رفت دانشكگاه ازاد

ن والا من کتابهای درسیمو خوندم کنکور دادم روانشناسی آزاد قبول شدم (دانشگاهی ک من قبول شدم اون موقع بدون کنکور پذیرش نداشت)

میشه دعا کنین خدا زودتر بهم ی نینی ناز تپل بده🙏❤️😍
90درصد رتبه های برتر و رشته های خوب امسال توسط قشر پولدار کسب شده    

وقتی چندتا کتاب میخری میشه چند ملیون وقتی مشاور چند ملیون پول می‌گیره فقط یه برنامه بده معلومه همینه جایی واسه منی ک روزی ۷ ساعت میخونم نیست 

خدایا کاش خودت بغلم کنی قول میدم دیگه هیچی ازت نخوام🥲

چون از همون بچگی کلی کتاب و کلاس و معلم خصوصی و بهترین مدراس میرن، و کلی تفریح با خانواده هم دارن ، 

و چون وضع شون خوبه مادرهاشون از بارداری تغذیه خوب دارن و این بچه تو زندگیش بهترین تغذیه داره، 

مشخصه ضریب هوشی بالاتری داره