2726

۳۰ ملیون شهریه مدرسمو داده الان گفتن میخوایم بهترین اساتیدو بیاریم پنجشنبه هم کلاس فوق برنامه داشته باشین واسه کنکور و آموزش تست زنی شهریش ۱۰ تومنه خیلی دوست دارم برم ولی تواین شرایط اقتصادی روم نمیشه😞

حتی کتاب تست دونه ای ۴۰۰ تومن موندم چجوری بگم واسم بخرین چندتا کتاب میشه چند ملیون هم باید کتاب تست دهم بخرم هم یازدهم   ینی کنکور مال پولداراس؟

خدایا کاش خودت بغلم کنی قول میدم دیگه هیچی ازت نخوام🥲

اخ اخ چه پولایی که نمیگیرن🙂

من از باور مرگ دارم میام و میخوام بگممعجزه اتفاق میوفته✨🌈.                                                               کاربری دوم🌱.          💚هرلحظه هزار بار خداروشکر میکنم💚.       

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
با همون ۳۰ میلیون واقعااا نمیتونستن بهترین اساتیدو بیارن؟؟🫤

بهترین اساتید هستن ولی بهمون نکات تستی نمیگن

خدایا کاش خودت بغلم کنی قول میدم دیگه هیچی ازت نخوام🥲

۳۰میلیون چخبره من بهترین کلاس شهرمون رفتم وبابهترین استادا بودم با پول کتابو اینا ده میلیون نشد 

🌿💫رفیق!خدا‌حتمایه‌هدف‌برای‌رَنجِت.یه‌دلیل‌برای‌مُشکلاتِت‌ویه‌پادا‌ش‌برای‌باایمان‌بودنت‌درنظرداره:)♥️

اره مال پولداراراس دوست من خیلی باهوش بود بهترین کلاسارو رف بعد پنج سال با سیصد  میلیون خرج کردن قبول شد رشته رادیولوژی  .یکی دیگر میشناسم بدون خرج کردن با سهمیه قبول شد فیزیوتراپی

به نطر من اصلا شرکت نکن همچین فوق برنامه ای رو!  چون وقتت داری اینجا میگذرونی امیدی نیست به ...

وا حالا ده دیقه اومده اینجا😐

تمام تلاشم اینه موقع گفت و گو با آدما سرزنششون نکنم ؛ ولی اگه ناآگاهانه شمارو به خاطر انجام کاری سرزنش کردم لطفا بهم بگید❤
2706