2733
2734
عنوان

رنگ موی فانتزی

106 بازدید | 11 پست

موهام کوتاه پسرونه ست... خسته شدم از رنگشون. قبلا یه بار رنگ کردم ولی بلند شدن الان دیگه رنگ ندارن. اون موقع سبز و ابی کردم ولی پررنگ و قشنگ نبود. میخوام یه رنگ جیغ باشه... به نظرتون مش کنم بعد خودم رنگ بذارم؟ به موی پسرونه چه رنگی میاد؟

عاشق فیلم، کتاب، و تجربه های تازه م

بزا آبی اسمونی ای کشنگهههههه

خدایا ن بهم اخلاق دادی😒ن جذابیت دادی😒تو ایرانم ب دنیا اومدم😒خداوکیلی بگم خدایا شکرت! خودت خندت نمیگیره😂😐نمیگی بسه باران🤭😂انقد تیکه ننداز،هرکی اذیتم میکنه و دلمو میشکنه تو بجاش روز ب روز خوشبخت ترش میکنی 🥺اونوقت کافیه یک نفر  یک آه کوچیک از من بکشه میزنی کجم میکنی🤕خدایا چرا ب پرونده های من رسیدگی نمیکنی فداتشم 🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
نظرت راجب صورتی و بنفش باهم دیگه چیه ؟    

قشنگه 🥲😍 ولی نمیدونم کجا برم رنگشون کنه چون دفعه قبل خیلی بیروح و کمرنگ بود. خودم میتونم قشنگ رنگ کنم به نظرت؟

عاشق فیلم، کتاب، و تجربه های تازه م
قشنگه 🥲😍 ولی نمیدونم کجا برم رنگشون کنه چون دفعه قبل خیلی بیروح و کمرنگ بود. خودم میتونم قشنگ رنگ ...

دو تا رنگ خوب و با کیفیت بگیر اولش . ببین اگه از این اموزشای اینترنتی قلق شو یاد گرفتی و اطمینان داشتی خودت بزن وگرنه برو رنگا رو بده آرایش گر خوب بزنه

_ محصل رشته پزشکی _