2737
2734
عنوان

مادر شوهر😶

254 بازدید | 27 پست

بچه ها شما روزانه چند بار تلفنی با مادر شوهرتون حرف میزنید ؟؟؟

من خودم روزی حداقل یه بار مادر شوهرم بهم زنگ میزنه خودمم یه روز در میون یا ۲روز در میون بهش زنگ میزنم ولی بعضی وقتا مادر شوهرم ۲بار یعنی صبح و شب بهم.ز نگ میزنه بعضی وقتا فکر میکنم میخواد کنترلمون کنه خیلی حرص میخورم تلفن خونه رو میکشم شبا چون بچم کوچیکه نمیخوام بیدار بشه ولی زنگ میزنه موبایلمون به نظرتون میخواد کنترلمون کنه ؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شاید . چی میگه میزنگه ؟ ولا من شاید هفته ای یه بارم زنگ نزنیم به هم . مگ کاری داشته باشیم . ولی با همسره هر روز حرف میزنه . حال و احوال

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2740

۶ ساله عروسشم حتی یکبار هم زنگ نزده. بهانه ش اینه که شماره گرفتن بلد نیست! 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

منو مادرشوهرم بهمدیگه زنگ نمیزنیم مگراینکه کار مهم داشته باشیم. اما مادرشوهرم واتس اپ که وصل بود هرروز  کلیپ و پیام صبخیر واینچیزا میفرستاد.

نبابا کنترل چیه عادتشه خب.

❤تمام لحظه های زندگی من ..به زیبایی بودن توست....❤
یه جوری میگی کنترل یاد فیلما پلیسی افتادم😐

اخه همش میپرسه کجایید ؟؟؟😂😂مثلا بیرون باشیم میگه چیکار مینید 😐😐همش میخواد امار بهش بدم 

خونه هم باشم میگه نهار چی پختی😐

۶ ساله عروسشم حتی یکبار هم زنگ نزده. بهانه ش اینه که شماره گرفتن بلد نیست! 

خب شاید بلد نیس یا حوصله نداره تلفنی حرف بزنه من مامانم اینطوریه اصلا به هیچ کدوممون زنگ نمیزنه 😂