2737
2739
عنوان

دوباره پستونک دادن به بچه

240 بازدید | 29 پست

سلام بچه ها خوبین؟من بچمو ۵ ماهه از پستونک گرفتم،اصلا هنوز کنار نیومده باهاش😔

همش دلش میخواد دوباره نوزاد شه،دوباره نی نی شه،همش میگه من نی نیم،خیلی حسرت داره،دلم میخواد دوباره بهش بدم پنج ماهه دارم تحمل میکنم میگم عادت میکنه،خسته شدم،از غصه اش غصه میخورم،راستی دخترم سه سال و یک ماهشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیر اقدام کردی برای گرفتن پستونک

من دخترم کمتر از ۲ سال بود خودش پستونک و انداخت گفت نمیخوام

هر چی سنش کمتره باید بگیری ازش

ندی دیگه بهش

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2731
همونم زیادی خورده.واسه دندوناش خوب نیست

خب آره جسمش که مهمه اما روحش چی؟خیلی اذیت شده،همه بچه ها سریع یادشون میره نمیدونم چرا بچه من هنوز کنار نیومده،ای کاش هیچوقت بهش نمیدادم😔

دیر اقدام کردی برای گرفتن پستونک من دخترم کمتر از ۲ سال بود خودش پستونک و انداخت گفت نمیخوام هر چی ...

خب شما شانستون گفته درواقع نگرفتین خودش پس زده،منم منتظر همین اتفاق بودم که هیچوقت نیفتاد

نه بهش نده پنج ماه تحمل كردي بچه هم سختياش تموم شده عادت كرده فقط تو فكرشه ك اونم تموم ميشه بهش هنوز زيادم دادي وقتي ازش گرفتي ك دخترت عاقل شده بوده و حرف ميزده توي اين شرايط خيلي سخت ميشه ولي خب كار خوبي كردي چون پستونك باعث بيماري هاي دهاني زشتي دندان و فك ميشه 

2740
نه بهش نده پنج ماه تحمل كردي بچه هم سختياش تموم شده عادت كرده فقط تو فكرشه ك اونم تموم ميشه بهش هنوز ...

یعنی کنار میاد باهاش؟کی؟کسی رو دیدی انقدر طول بکشه ناراحتیش؟

خب شما شانستون گفته درواقع نگرفتین خودش پس زده،منم منتظر همین اتفاق بودم که هیچوقت نیفتاد

عزیزم بزار خودش پستونک رو بزاره کنار . این به روحش لطمه میزنه . پسر منم جلوی کسی نمیخواد ولی موقع شب میگه بده . من برام مهم نیست میگم بزار بخوره وقتی دوس داره . عقلش برسه خودش میزاره کنار 

شانسمم نمیزد همون موقع ها میگرفتم ازش یعنی قصدم این بود دو سالگی بگیرم خودش زودتر انداخت

هر چیزی زمان مشخصی داره

مثلا من برای پوشک ۲۷ ماهگی اقدام کردم و سر سه روز اوکی شد 

اونو که شانسم نزده بود!

اگر میذاشتم بیشتر بمونه دیگه خیلی سخت میشد

برای دختر شما هم دلکندن سخت شده بوده دیگه عادت کرده بوده

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
عزیزم بزار خودش پستونک رو بزاره کنار . این به روحش لطمه میزنه . پسر منم جلوی کسی نمیخواد ولی موقع شب ...

چند سالشه؟من از خدامه دوباره بهش بدم و بچم آروم بگیره،اما از طرفی نگران همین کارم هستم هم از نظر روحی هم جسمی

عزیزم بزار خودش پستونک رو بزاره کنار . این به روحش لطمه میزنه . پسر منم جلوی کسی نمیخواد ولی موقع شب ...

آشنا دارم ۳۰ و چند سالشه هنوزم یواشکی انگشت شستش رو میخوره

شانسمم نمیزد همون موقع ها میگرفتم ازش یعنی قصدم این بود دو سالگی بگیرم خودش زودتر انداخت هر چیزی زم ...

در مورد پوشک که صدق نمیکنه اتفاقا هر چی به سه سال نزدیک تر باشه بهتره

2706