2737
2739
عنوان

معلم دینی ... :)

345 بازدید | 5 پست

امروز سر یه موضوعی واقعا خیلی حالم گرفته شد ... استاد معارفمون از اون دسته معلم های مذهبی و به شدت خشک و بد اخلاق و بد قلققه و همینطور به شدتتتت تیکه بنداز ....:) اصلا آداب اجتماعی بلد نیست . خیلی ببخشید ولی احساس میکنم از اون دسته آدم های به که هر روز میره مسجد کلاس قرآن ولی به هیچکدوم از اون آیه ها عمل نمیکنه . استاد خوبی هست و خوب درس میده اما واقعا سر کلاس هاش عذاب میکشم .اما امروز حرفی که این استاد به من زد و تیکه ای بهم انداخت از هر آدمی که مقنعشون تا مرز ابروشون میکشن پایین بدم اومد :)

من خودم آدم مذهبی هستم نماز و روزه ام به جاست . حجاب کامل هم دارم ... اما کاش متوجه این باشیم که ثواب بردن به پوشیدن آستینکی نیست که تا سر انگشتا بالا بکشیم ‌‌. مومن بودن به این نیست که مقنعت و تا چشات بکشی پایین ..... کاش به جای این ها بعضی کمی آداب معاشرت و آداب اجتماعی بلد بودن ... کاش همینقدر که استادان معارف دم از پیامبران الهی میزنن و از اخلاق نیکشون برامون میگن کمی هم خودشون رعایت میکردن .‌...... . کاش...

همه قشری همه جوره پیدامیشه سخت نگیر

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما یع معلم دینی داشتیم هی میگفت دختر بی حجاب مثل شکلات بدون پوششه هرکی بهش دست میزنه

یه دفعه یکی از بچه ها جوش اورد گفت استاد شایدم مثل سیم لخت باشه کسی جرعت نکنه بهش دست بزنه

دیگه همون شد که بخاد مثال بزنه

2728