2733
2734

دخترم ۸سالشه امسال از اول مدرسه ها تو مدرسه ترسوندش از اختاپوس تو باب اسفنجی فیلم مورد علاقش الان دو هفتس دیگه هیچ کاری نمیتونم بکنم حتی یه دسشویی رفتن ساده همه جا چسبیده بهم دیکه تو اتاقش نمیخابه حتی نمیره چیزی بیاره دسشویی نمیره اینقدر نگه میداره تا خودم متوجه شم ببرمش خابم که دیگه علنا دو هفتس ندارم شب تا صبح چسبیده بهم وپتو رو در حد خفه شدن میکشه روش جوری که همینجور خیسه عرق تو خاب عمیقم نمیزاره بردارم میفهمه در جایی که خیلی گرمایی هست تو این ۸سال هیچ وقت پتو نمیزاست روش بندازه خیلی نگرانم حرف منم قبول نداره از مشاورم تجربه خوبی ندارم بیشتر گمراهم کرده گفتم ببینم کسی تجربه داشته خودش خوب میشه حتی به خاطر این ترسش الکی مریض شد گلو درد گرفت از بس بغض داشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا فیلمی چیزی بهش نشون دادن چون تئوری ترسناک راحت ب انیمیشن باب اسفنجی زیاد هست 

فکر نمی‌کردم بشه،شُد🥺خُداشُکر🤍این زندگی ما رو کجا بُرد🥺خداشُکر🤍یا رب نظر تو برنگردد 🫀🤲🏻
2731

چی گفتن مگه بهش......

واقعا فکر کردین ؟من انقدر حوصله دارم که طلاق بگیرم ؟؟            من واقعا حوصله ندارم  بخام این زندگی  این همسر این خانواده رو ترک کنم  که بخام  دوباره ..ازدواج کنم تشکیل خانواده بدم...دوباره  ۳سال طول بکشه  فرمان اون  زندگی  اون مرد  اون خانواده همسر رو به دست بگیرم؟؟فرهنگشون  طبقه خانوادشون بشناسم.دوباره  خاهر شوهر  مادر شوهر  بازی رو تحمل کنم؟ حوصله دارم ؟؟بخام جاری مادرشوهر خاهر شوهر بشناسم از سر زندگیم بازشون کنم؟؟ هرچند همسرم بد هم  باشه.... بخام داخل خانواده  همسر برا خودم جایگاهی  درست کنم؟؟؟اعتماد اطرافیانو  کسب کنم؟؟.من انقدر عمر میکنم ؟؟واس اینکار؟؟؟این حوصله اعصاب دارم؟؟؟پس  عمری وقتی واس این شوهر  این زندگی گذاشتم چی؟؟؟؟مگر همینجوری کشکی  هست ؟؟؟؟خیر جانم ..(دیالوگ نوید محمد زاده)من میمونم اینجا حقمو میگیرم موندم حقتونو کف دستتون بزارم😃  اینارو درست میکنم...با همین  آدم ها..همین تیکه ها پازل مو میچینم .....زندگی  بازی حکم هست وقتی برد میزنن کارت هارو  معلوم نیست  به تو چی میفته  شاید بهترین  دست...شاید بدترین دست...ولی مجبوری با همون دست بازی کنی..با همون کارتا  منتها..باید بدونی  کدوم  کی استفاده کنی که  بازی رو ببری....توی شطرنج باید بشناسی  مهره هاتو  کدومو کجا بزاری....تو کل عمر وقت نداری که  صرف شناختن  مهره  های زندگیت کنی  .....پس با همینا  بازی کن..            _زندگی  یک قماره_ من شاید قمار بلد نباشم...ولی وسط بازی هم حق جا زدن ندارم...این قانون بازی  حکم هست____کاربر ۹ساله سایتم

باید حواسشو پرت کنی براش یه هدیه ی خوب بخر،ببرشهربازی،عکس اختاپوس بکش یا همون اختاپوسو ازگوگل دانلود کن چندتا چاپ کن بده قشنگ پاره کنه

وقت کم است...ما ابد در پیش داریم...                                 پناه میبرم به خدا،از عیبی که امروز در خود دیدم و دیروز دیگران را برای آن عیب ملامت کرده‌ام.
2740

گند بزنن به این سیستم آموزشی

معلوم نیس چیکار میکنن با بچه

بچه خاهرشوهر منم ترسوندن بیچاره میترسه میگه مامانمم باید بیاد مدرسه صبح تا ظهر مادرو بچه با هم میرن مدرسه

میشه برای حاجت دلم ی صلوات بفرستید؟ ممنون دوستای خوبم.

اخه مگ چی بهش گفتن ؟؟؟؟ 

من باشم میرم مدرسه و اعتراض میکنم 

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲

الهی بچه. فک کنم هممون توو بچگی از این ترسا تجربه کردیم گنا داره خیلی اذیته خودشم درکش کنید فقد سرکوفت نزنید تا یمدت بگذره

بیاید همدیگرو قضاوت نکنیم💛🕊 | من با عقاید خودم زندگی می کنم |  🧃❌😉 

مطمئنی که فقط از یه کارتون ترسیده؟ اونم بچه هشت ساله؟ به نظرم تو مدرسه چیز دیگه ای اذیتش میکنه

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)