2733
2739
عنوان

بی بی چک با خط خیلی کم رنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 598644 بازدید | 1290 پست
سلام میناوش جان ممنون از راهنماییت راس میگی منم فکر کنم درد در زمان نزدیکیم روانی باشه چون اونقدهمه از شب عروسی گفته بودن که همیشه شب عروسی برام یه کابوس بود باور کن یه دردی کشیدم که هیچ بنی بشری نکشیده راستی نی نی ت چطوره ؟ ویار داری صبحا حالت بهم میخوره؟
خدایا دوستت دارم .....خدایا میخوام مامان شم.....کمکم کن.....آخه من فقط تورودارم.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عسل خانم خوبی ؟ بی چک فقط تو سه دقیقه درست نشون میده طولانی شد کاذبه چند روز مونده به پریت؟ یه کم حوصله کن من که ده روز مونده تا پریم یه هفته دیگه میرم آز بدم انشاالله این ماه برا همه خبر خوب باشه برا ما هم باشه............
خدایا دوستت دارم .....خدایا میخوام مامان شم.....کمکم کن.....آخه من فقط تورودارم.....
سلام نیلا جان من آزمایشه بتام 200 بود بیبی چکم هم مثبت دکتر هم که رفتم کفت 5 هفته بارداری اما امروز رففتم سونو کفت هیچ علادمی از بارداری بالای 4 هفته نمیبینه بنطرت این یعنی چی خیلی نگرانم از اون موقع همش دارم گریه میکنم نکنه مشکلی هست
خداوند شبان من است از هیچ چیز نخواهم ترسید
2728
عسل جان سلام فک کنم یک هفته بعد از نزدیکی زود باشه که سونو بخواد نشون بده عزیزم
خداوندا مرا لایق مهربانی ات دانستی و فرشته ات را در وجودم قرار دادی خودت نگهدارش باش // خداوندا دل همه منتظران رو شاد کن.
مینا وض عزیزم خدا از دهنت بشنوه من روز 13 اقدام کردم و اونجور ک محاسبه میشه 6 روز طول میکشه ک نطفه جایگیری کنه و من دیروز لک و خون کمرنگ دیدم که تا امشب هم همون خون کمرنگه ..تاریخ پری هم 27-8 هستش ..اخه توی بارداری قبلیم اصلا لک نداشتم...
خداوندا مرا لایق مهربانی ات دانستی و فرشته ات را در وجودم قرار دادی خودت نگهدارش باش // خداوندا دل همه منتظران رو شاد کن.
مینا وش یعنی چی؟؟ یعنی منظورش این بود که حامله نیستی؟
مینا وش اخه سونو وقتی جنین خیلی کوچیکه و اوایل بارداری خیلی به سختی تشخیص داده میشه عزیزم
2740
سلام نیلا جان سلام باران جان دکتر سونوگرافی اصلا حرفی به من نزد اما تو سونو نوشته علادمی از بارداریه بیشتر از 4 هفته دیده نشد با خواهرم که تماس داشتم میگفت آخه کدوم دکتری کسی که تازه 5 هفتشه میفرسته سونوی شکمی میگفت تا 8-9 هفتگی نمیشه از روی شکم جنین رو دید حتماً باید سونوی وا‍‍زینال بشه ولی خیلی نگرانم تاشنبه که برم دکتر دق کردم.
باران جان من هم دقیقاً همین علائم و لکه بینی هارو داشتم و آزمایشه خونم مثبت شد در ضمن اینکه خود دکتر هم میگه که بارداری حتی برای یک شخص در دفعات مختلف میتونه علائم متفاوتی داشته باشه . امیدت به خدا باشه عزیزم
سلام عزیزم مینا وش جان وقتی خوندم خیلی ناراحت شدم اصلا ناراحت نشیا میخوام راهنماییت کنم چون دوستت دارم خودم کشیدم خیلی خیلی خیلی سخته البته انشاالله شما به حال من گرفتار نشی اگه تو سایتم خونده باشی سه نوع حاملگیه که منجر به سقط میشه اول حاملگیه خارج از رحمه که اصلا تو سونو ساک حاملگی دیده نمیشه وعلایم حاملگی ..که یا خودبخود سقط میشه یابه کمک دکتر دوم حاملگی مولار یا بچه خوره اونم مث اولیه سوم حاملگی پوچه که تو سونو علایم و ساک حاملگی دیده میشه ولی جنین دیده نمیشه که اینم تا هفته هشتم یا دهم خودبه خودسقط میشه.. برامن دوماه پیش حاملگی پوچ بود آز دادم مثبت بود بعد کل فامیل شوهری و خودم حسابی خوشحال شدند خودمونم که ازهمه بیشتر بعداز هفته ششم لکه بینیم شروع شد رفتم دکتر گفت از پری حساب کنی هفته هفتمته سونو نوشت رفتم سونو گفت رشد کم بوده انگار هفته پنجمته تو سونو نوشته بود ساک حاملگی دیده میشود ولی نامنظم هست وجنین توش نیست دکتر گفت استراحت مطلق کن وشیاف داد ولی دو هفته بعد سقط شد-------------خودبخود نمیدونی چقد گریه کردم اولین بار اشک شوهرمم دیدم میدونی چیه من بیشتر از ناراحتی فک و فامیل غصه خوردم چون حس کردم نا امیدشون کردم ببین بهترین راه اینه که به هیشکی نگی حامله ای بعد اینکه ضربان قلب بچه رو تو سونو شنیدی بگی ناراحت نباش به خدا توکل کن
جالب اینکه دختر خواهرم که هجده سالشه اونم حامله بود تغریبا زمان حاملگیه دوتامونم یکی بود اونم تازه ازدواج کرده بعد چهار روز از سقط من اونم بچه شو سقط کرد مال اون قلبش زده بود بعد ایست کرده بود تو فامیلوخواهرامم اصلا سابقه سقط نداریم نمیدونم امسال هرکی حامله شده یه مشکلی پیش اومده خیلیا سقط کردن دختر خواهرمم میگفت دیگه حامله شدیم به کسی نگیم همه بدونن استرسمون بیشتر میشه اونم طفلک خیلی عذاب کشید خدا نصیب هیشکی نکنه ولی باز راضییم به رضای خدا
میناوش جان یه توصیه برات بکنم فقط فقط فقط باید صبور باشی استرس نداشته باش استراحت بکن زیاد پله بالاپایین نرو تا هفته هشتم صبر کن ببین چی میشه هی نرو سونو چون کمکی بهت نمیکنه بیشتر عصبیت میکنه هفته هشتم تموم شد برو اگه انشاالله قلب داشت نشون میده ولی اگه نبود خود به خود سقط میشه هیچوقت نری بیمارستان سقط کنن ها نازات میکننت اینا رو گفتم تا حواست باشه البته انشاالله مال تو یه نی نی نازه که سقط نمیشه قربونت عزیزم زیاد فکرشو نکن
فقط به همه دوستان بگم وقتی حامله گیشون مثبت شد جار نزنن به همه فامیلا تونستن از شوهشونم پنهون کنن صبر کنن بعد اینکه قلبش زد بگن اونموقع استرس پیدا نمیکنن