2733
2734

قبل از بارداری داشتم دکتر گفت بعد از بارداری بیا فیریز کنم امروز ی دکتر دیگه رفتم کلیییی دارو داد گفت۱ماه مصرف کن بعد بیا معاینه اگه خوب نشه باید نمونه برداری کنم.بعد گفتم بعد از نمونه فیریز میکنین گفت نه فیریز دیگه منسوخ شده فیریز فقط صورت مسئله رو پاک میکنه .حالا موندم چیکار کنم شما ک فیریز کردین بعدش زخم برگشت؟

خواهرم سالها پیش فریز کرد

الان دیگه کمتر دکتری انجام میده

رعایت بهداشت خصوصا دوران پریود 

مصرف به موقع داروها و ژل که دکترت میده مثلا کپسول زینک میدن و ....

مصرف سبزیجات و ميوه های تازه سرشار از ویتامین هستند 

کپسول تقویت سیستم ایمنی هم داره که خارجی اش عاليه 

موارد بالا رو حتما مراعات کنی خوب میشی

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا منم همین بودم مثل تو  وگفتن فریز نمیکنیم  زخم سرجاشه  کلپوسکوپی انجام دادم و ...

دکتر منم گفت جوابش خوب باشه نیازی نیست کاریش کنی.اخه اینجوری زخم هی بزرگتر نمیشه؟

2731
دکتر منم گفت جوابش خوب باشه نیازی نیست کاریش کنی.اخه اینجوری زخم هی بزرگتر نمیشه؟

نمیدونم منم همینو میخوام بدونم الان ده ساله من زخمم سرجاشه 

فکر میکنم از ایودی بوجود اومد ۴ سال داشتم 

علائم زخم دهانه رحم چیه از کجا بفهمیم زخم داریم؟ من ۷ماهه زایمان کردم جدیدا بعد رابطه خونریزی پیدا ...

خونریزی بعد رابطه و مدام احساس پریودی داری انگار داری پریود میشی درد زیردل و سوزش هم هست

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
2740
اون چجوریه برمن گفت اگه خوب باشه باهاش کاری نداریم

یه وسیله هست مثل معاینه کردن چند دقیقه باهاش محیط رو استریل میکنن 

نه احساس پریود و درد ندارم اگه زخم باشه چی میشه؟

دور از جان شما بعضی زخم ها تبدیل به سرطان میشن.مادرخودمم درگیر بود 

2706