2733
2734

سلام خانمهایی که رفتن سنو ان تی و بهشون گفتن جنین رشدش تو فلان هفته متوقف شده یا قلبش ایستاده چه علائمی داشتن قبل اینکه برن سنو ان تی . ۸ ابان نوبت سنو ان تی دارم خیلی استرس گرفتم 😔😔😔 میشه جوابمو بدید دوستان

رایانم زندگیم همیشه بمون برام 🩷🧿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

جنین من اول رشدش متوقف شد

خونریزی داشتم

یهو یه تکه گوشه شکمم مثل سنگ سفت  و درد شدید داشتم

برای چند دقیقه

بعد از دو روز درد وحشتناک و افزایشی با خونریزی زیاد

فهمیدم قلبش ایستاده

نمیدونم انقد در موردش شنیدم استرس گرفتم نکنه مال منم قلبش خدایی نکرده ایستاده باشه 😭

خونریزی و درد داره از همون اول

اگه نداری پس بی خیال

استرس چی داری

من دو تا سقط کردم میدونم

عزیزم اینا همش فکرای اضافس منم مثل توام دیروز همش استرس داشتم نکنه قلبش تشکیل نشه و فلان رفتم دکتر گفت داره قلبش میزنه الانم مث شما استرس دارم فک کنم وسواس فکری داریم

وزن شروع ۷۶ وزن فعلی ۶۲ وزن هدف۶۰ خدایا شکرت نا امیدم نکردی                  اگه بخوای شنا یاد بگیری 🏊🏻‍♀️باید بری تو آب🌊از بیرون وایسی شنا کردن بقیه رو ببینی شنا یاد نمیگیری 🧍🏻‍♀️تنها چیزی که با تلاش نکردن بهش دسترسی پیدا میکنی 😏❌شکسته❌اگه میخوای شکست بخوری 🙂تلاش نکن :)قول میدم بهش میرسی 🙃🙌🏻اگه تلاش کنی 👈🏻 گیریم 👉🏻 که موفق نشی 🫠اصلا 👈🏻 فرض کنیم 👉🏻 نتیجه ی تلاش موفقیت نیست 😬❌ ولی حداقل افسوس و اندوه هم نیست
جنین من اول رشدش متوقف شد خونریزی داشتم یهو یه تکه گوشه شکمم مثل سنگ سفت  و درد شدید داشتم ب ...

ینی اون قلب کوچولو وایسته تو درد احساس میکنی؟

وزن شروع ۷۶ وزن فعلی ۶۲ وزن هدف۶۰ خدایا شکرت نا امیدم نکردی                  اگه بخوای شنا یاد بگیری 🏊🏻‍♀️باید بری تو آب🌊از بیرون وایسی شنا کردن بقیه رو ببینی شنا یاد نمیگیری 🧍🏻‍♀️تنها چیزی که با تلاش نکردن بهش دسترسی پیدا میکنی 😏❌شکسته❌اگه میخوای شکست بخوری 🙂تلاش نکن :)قول میدم بهش میرسی 🙃🙌🏻اگه تلاش کنی 👈🏻 گیریم 👉🏻 که موفق نشی 🫠اصلا 👈🏻 فرض کنیم 👉🏻 نتیجه ی تلاش موفقیت نیست 😬❌ ولی حداقل افسوس و اندوه هم نیست
جنین من اول رشدش متوقف شد خونریزی داشتم یهو یه تکه گوشه شکمم مثل سنگ سفت  و درد شدید داشتم ب ...

الهی بمیرم 😔😔😔 چند هفته تون بود گلم . چقد سخته 😔😔😔😔 ان شاءالله خدای بزرگم عوضش بهترشو بهتون بده

رایانم زندگیم همیشه بمون برام 🩷🧿
2706