2752
2734

من دوساله ازدواج کردم تو این دو سال با خانواده همسرم زندگی میکنم حالا سختیای زندگی با خانواده همسر ب کنار همسرمم اذیتم میکنه بهم خیانت میکنه خودم چندین بار مچشو گرفتم چت میکنه ولی همش میگه دیگه تکرار نمیشه از لحاظ رابطم با همسرمم من هنوز دخترم یعنی کلا سمتم نمیاد ولی انگار بسته شدم نمیتونم برم دوسش دارم متاسفانه🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب چرا موندی؟

وای خدای من 2ساااال

شماها چرا اینقده بی ارزشید

اه

اعصابمو خورد کردی

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

دوسال ازدواج کردی همچنان پیششونی و دختر؟؟خیلی خونسردی دختر دوسشم داشته باشی باید اول خودتو دوس داشته باشی حالا اینکه با اونا زندگی میکنی شاید شرایط اونطور باشه و دست خودت نباشه اما این خیانتا و این دختر بودنت فکر نمیکنی نیاز به قهر و اینچیزا داره؟

خواهشا عقده ای ها ریپلای نکنن حوصله بگو مگو ندارم مرسی اه
تا دیر نشده زندگیتونو نجات بدین بعدا چن تا بچه رو هم بد بخت نکنین لطفا

اینا ک  رابطه نداشتن پس بچه دارهم نمیشن😐😐😐😐

ولی تـــو بودنِت انقدر قشنـگه که من قربونِ هرلحظه بودنـِت کنارم برم 💍♥️A

مشاوره نرفتید؟ شما مشکلتون با پست تو اینجا حل نمیشه بانو

حتما مشاوره برید 

اگه از لحاظ هزینه مشکل دارید

درمانگاه های بقیه الله تو شهرها هفته ای یه روز مشاوره رایگان داره

سایت پرسمان مشاوره رایگان داره

2706