2737
2739
عنوان

مامانا میشه بیاید خیلی نگرانم

285 بازدید | 27 پست

پسرم هفته دیگه دو سالش میشه ولی هنوز حرف نمیزنه فقط چند کلمه بلد بگه ،متوجه حرفام میشه ولی یه وقتا دستورپذیریش کمه مثلا میگم فلان چیز و بیار نگاش میکنه ها ولی نمیاره .... میگم مثلا اینو برو بده بابا میره میده  ... تقلید میکنه از کارامون ،بوس میکنه  قبلا خیلی غریبی میکرد ولی الان خوب شده خدا رو شکر نگران حرف نزدنشم و اینکه دستور پذیریش خیلی قوی نیست  

به نظرتون طبیعیه؟؟ یا باید ببرم متخصص 

خدایا شکرت 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

دقیقا شبیه پسرمن و همین پسره من،نمیدونم منم همیشه به این فکر میکنم ،ولی به دخترش گفتم گفت چه انتظاری از بچه داری،همین که چند کلمه حرف میزنه برا دوسال خوبه

به همسران خود محبت کنید قبل از اینکه به آنها محبت کنند😋😋😋

ناراحت نشی ها

اما انگار خوشتون میاد بچه رو الکی ببندید به دوا و دکتر..

خب حرف نزنه..بموقعش میزنه

پر کوچولوی من تا دو ونیم سالگی اَ اِ اُ میکرد فقط.تخم کفتر دادم یزره راه افتاد الان..نزدیک ۴سالشه...بهتر شده..

دستور پذیریش چطوره؟

خوبه مثلا یچیزایی رو برمیداره ک نمیدونم کجا میذاره میگم فلان چیزکجاس میره از سوراخ سومبه درمیاره

ولی بد دوسال دیگه اینارو یاد گرفت پسر توهم از این ب بد یادمیگیره

واقعا چرا هنوز نبردی پیش متخصص اطفال چک بشه ؟ شاید نیاز به گفتاردرمانی داشته باشه شاید هم خدای نکرده مشکل شنوایی داره شاید هم مشکلی نباشه و خیال خودت راحت میشه نزار بزرگ‌تر بشه آخه مشکلش هم همراه سنش بیشتر میشه خدای نکرده

بهشت بزرگترین دروغ برای جهنم کردن دنیاست🌏
ناراحت نشی ها اما انگار خوشتون میاد بچه رو الکی ببندید به دوا و دکتر.. خب حرف نزنه..بموقعش میزنه ...

نه بخدا از دکتر رفتن بیزارم ... قبول دارم یه کم وسواسی شدم ولی آخه تو نت نوشته باید دستور پذیریش خوب باشه ، بچه شما هر کاری میگفتی انجام میداد؟؟

خدایا شکرت 😍
2706