2752
2734
عنوان

یه بچه خوبه یا دوتا

| مشاهده متن کامل بحث + 1344 بازدید | 146 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
آوا جون عزیزم خوهرانه می گم ممکنه یک وقت شوهرت از تک فررندی پشیمون بشه که دیگه شرایط بچه دارشدن را نداشته باشی راستب چند سالت هست؟
دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
پس الان از نظر روحی آماده ای . ببار . از کجا معلوم فوری شد ؟ با شوهرت وقتی حالش خیلی خوبه . یا از بچه اتون راضی و خوشحاله صحبت کن . آروم هم بگو . بحث رو اصلا کش نده . به دعوا اصلا نرسه!
و خدایی که همین نزدیکی است ....
خوش به حالت من 28 سالمه و تازه دارم اولی را میارم من اگر جای شما بودم امسال یکی و 5 سال دیگه هم یکی دیگه می آوردم همین الانم می خوام بلافاصله بعد از پایان شیردهی دوباره اقدام کنم اگر خدا کمک کنه حتما حتما حتما 3 تا را میارم تازه خانومی من بارداری بسیار سختی داشتم با تمام این ها از دوباره بچه آوردن اصلا پشیمون نشدم
دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
2706