2733
2734

سلام خانمها

من ۳۶ هفته بارداری هستم. 

میشه بگین چه علائمی و چه چیزاهایی نشانه زایمان و نزدیک شدن هست. من اصلا نمیدونم‌انقباض و ... رو تشخیص بدم که منظور چطورهست 

من همش احساس میکردم سرگیجه دارم. مدام حس میکردم زیرپام خالی میشه. کمردرد داشتم طوری که واقعا نمیتونستم راه برم. دیگه دو روز آخر حس میکردم لگنم کامل باز شده. زیر دلمم تیر میکشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه شکمت و کمرت همزمان درد بگیره و شکمت سفت بشه مث سنگ همه شکمت ن فقط ی جا  و این دردا مرتب باشن  یعنی هر ۵ دیقه تکرار بشن درده زایمانه

تو نوبرانه ی یک عمر انتظار منی ❤
2728
شماهم کلاس آمادگی زابمان نرفتید؟

من کلاسها رو رفتم ولی خیلی توضیح واضح ندادن. 

ورزشها رو ولی خوب گفتن و دو هفته اس پیاده روی مدام دارم و تو خونه هم ورزشهای الاکلنگ و گربه و روی توپ قر دادن انجام میدم.  ولی نمیدونم انقباض که میگن چطوریه 

من همش احساس میکردم سرگیجه دارم. مدام حس میکردم زیرپام خالی میشه. کمردرد داشتم طوری که واقعا نمیتونس ...

من کمردرد یهو دارم ولی بعدش خوب میشم. مثلا روزی دو بار یهو میگیره. البته فعالیت هم دارم‌مدام

2740
اگه شکمت و کمرت همزمان درد بگیره و شکمت سفت بشه مث سنگ همه شکمت ن فقط ی جا  و این دردا مرتب باش ...

ممنونم. اخه بعضی ها میگن فقط کمردرد داشتن و رفتن بیمارستان ۵ سانت باز شده دهانه رحم. چون میخوام برم شهر دیگه زایمان کنم میگم زودتر بدونم‌علائم رو

آخه من نرفتم یعنی الان زود نیس ورزشها رو شروع کردی؟ منم ۳۵هفتم به نظرت شروع کنم؟

کم کم با تعداد کم شروع کن. چون هفته ۳۷ میگن شروع کنی ولی اون موقع بدن آماده نیس و زود خسته میشی. من هفته اول پیاده روی بعد از ده دقیقه خسته میشدم ولی الان ۴۰ دقیقه راه میرم

ممنونم. اخه بعضی ها میگن فقط کمردرد داشتن و رفتن بیمارستان ۵ سانت باز شده دهانه رحم. چون میخوام برم ...

اره امکانش هس کلا وارد ۹ ماه ک شدی ماه دردت شروع میشه ولی ب این معنی نیس ک یعنی درد زایمانه دکترم تا هفته ۳۷ صبر میکنه اگ وضعیتت اوکی باشه هفته ۳۷ معاینه میکنه ممکنه اونموقع  دهانه رحم باز شده باشه ولی در کل وارد ۹ ماه ک شدی  هر لحظه ممکنه کوچولوت تشریف بیاره

تو نوبرانه ی یک عمر انتظار منی ❤
من کمردرد یهو دارم ولی بعدش خوب میشم. مثلا روزی دو بار یهو میگیره. البته فعالیت هم دارم‌مدام

منم تا شب قبل از زایمانم همین بودم. اصلا گفته بودن از یکی دو روز قبل از زایمان حرکات جنین کمتر میشه ولی برای من اصلا کم نشده بود. هفته ۳۶ زایمان طبیعی کردم😅

اره امکانش هس کلا وارد ۹ ماه ک شدی ماه دردت شروع میشه ولی ب این معنی نیس ک یعنی درد زایمانه دکترم تا ...

دکترم برا هفته بعد سونو نوشته و گفته بیا برا معاینه.  خدا کنه زودتر نی نی دنیا بیاد