2733
2739
عنوان

در چه صورت شپش....

156 بازدید | 15 پست

بچه ها دختر من ۳ ماه پیش شپش داشت....درمان شد و سرش تمیز شد...الان لابلای موهاش خیییییلی کم تخم شپش هست ....خیلی کم در حدی که دکتر دید گفت نداره اما خودم چند شب که خوابیده بود با چراغ قوه دسته دسته چک کردم دیدم تخماش هست و با دست تخمارو جدا کردم.... اما اصلا خود زنده رو  دو تا دیدم ک با دست گرفتم و جدا کردم...و بعدش اصلا زنده ندیدم...الان دوباره درمانشو شروع کنم یا همین طوری با دست جدا کنم تاتموم شه

باید کامل همه رو در بیاری چون تا وقتی رشک باشه دوباره شپش میاد

اقدامم میشه دعا کنید نی نی دار بشم خیلی منتظرم دستپختم عالیه اگه جایی در مورد غذا نظر دادم مطمعن باش خوبه  به زودی منم تیکر بارداری میزنم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چند سالشه عزیز ؟ 

نه اگه دکتر گفته دیگه ادامه نده هر روز چک بکن چیزی دیدی بردار 

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made
2740

به نظرم یکی دو بار رو سرش سس مایونز بذار و با پلاستیک بپوشون و بعد چند ساعت بشور برای موهاش هم خوبه ضرر هم نداره.اگر چیزی باشه کلا خفه میشن تو چربی

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اقا ی سوال چجوری بعضیا شپش میگیرن؟🤨

از مدرسه بین دانشاموزا ، آرایشگاه ، حیونای خونگی 

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made
2706