2733
2734

سلام خانما من روز ۱۲ دو تا اچ سی جی زدم روز ۲۱ یعنی چهارشنبه  با ادرار عصر بی بی چک زدم منفی بود ( فکر کردم اثر اچ سی جی رفته) البته بعد از یه روز یه خط کمرنگ انداخت و الان پاک شده(بی بی چک اول) دو روز بعد جمعه صبح زدم هاله شد (دومی) دیروز عصر زدم تو ۳ دقیقه رنگ گرفت (سومی) و امروز صبح با ادرار اول صبح زدم که مثلا سطح هورمون بیشتر باشه ولی هم دیرتر رنگ شد هم اینکه از دیروزی کم رنگ تر شده به نظرتون اثر امپول بوده یا واقعا مثبته؟  ممکنه امپول اول نشون نده بعد نشون بده؟ 

عکس رو پست بعدی میذارم 

اثر آمپول تا 14 روز هست نهایتا

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اچ سی جی اثرش ۱۵ روز میمونه. باید بذاری از موعدت بگذره بعد بزنی. انشاالله که بارداری

ای بابا پس چرا چند روز پیش زدم هیچی نشون نداد 

داشت هر روز بهتر میشد تا اینکه امروز حس کردم یه ذره کم رنگ تر شده میگم شاید بی بی خراب بوده چون قطره چکان هم نداشت 😄

ههنوز ۱۴ نشده  یعنی ممکنه اثر امپول اول نشون نده رو بی بی چک؟

نمیدونم ولی صبر کنی بهتره

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
2740
ههنوز ۱۴ نشده  یعنی ممکنه اثر امپول اول نشون نده رو بی بی چک؟

امروز عصر یکی دیگه بزن من تو بارداریام عصر بیشتر رنگ داشت تا صبح 

هر زمانی فالی گرفتم غم مخور آمد ولی، این امید واهی حافظ مرا بیچاره کرد!
ای بابا پس چرا چند روز پیش زدم هیچی نشون نداد  داشت هر روز بهتر میشد تا اینکه امروز حس کردم یه ...

یه عکس واضح از دوتا بی بی چک اخریت بده

راستی جنسیت چی بود؟ 

من یه دختر دارم شیش سالشه.. یه سقط توی هشت هفته داشتم وقتی دخترم دو سالش بود.. یه سقطم پارسال داشتم توی ۱۴ هفته اون پسر بود.. ایست قلبی کرد بخاطر ترس بدی که بهم وارد شد.. الانم ۹ ماهه اقدامم هنوز باردار نشدم 

2706