2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه بیش فعال دارن کمک

2078 بازدید | 108 پست

سلام.دخترم کلاس دومه.از کوچیکش خیلیی شیطون بود و من شک به بیش فعالی داشتم.کلاس اولش که به لطف کرونا مجازی بود خودم بالا سرش بودم اما میدیم روان خوانیش گاهی کنده یا غلط املایی داره.امسال که رفته مدرسه تو همین ی هفته واقعا متوجه شدم بیش فعاله.بردمش پیش متخصص و نقشه ی مغزی گرفت ازش

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

امشب جواب نقشه اومد...اضطراب شدید و بیش فعالی تشخیص داد دکتر...براش مشاوره و نوروفیدبک و دارو داده...داروهاش هالوپریدول(فک کنم این بود)و اسنترا هست هرکدوم هفته ی اول یک جهارم و از هفته ی بعد نصف تا دوماه...خیلییی نگرانم

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2740
دارو و مشاوره میده کنترل میشه نگران نبشا

بچه ی شما بیش فعاله؟دارو دادید؟

باهمون داروها اروم میشه

جاریمم به پسرش میده بهتره بعد یه سنی هم خودش خوب میشه کلا

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤
بخاطر غلط املایی فهمیدی پیش فعاله

نه میگم که از کوچیکیش به خاطر شیطنتاش شک داشتم...الان هم فوق العاده پرخاشگر شده و هم بی دقته

2706