2752
2734
عنوان

چیکار کنم وزنم بره بالا😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 24 پست
منم قبلا ۶۵ کیلو بودم...دخترای اطرافم اینقد لاغربودن میگفتن ما باربی هستیم چیه تپلی....درصورتیکه تپل ...

واای دقیقا منم به خدا خیلی عالی بودم، خل شدم رژیم گرفتم الآنم کلا از فرم دراومدم خیلی دوست دارم برگردم به همون وزن قبیلم ولی اشتهام خیلی کم شده🥲😔

پرستاری، هنر نقاشی لبخند بر بوم دردهاست🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بیا به زور بخوریم بلکه فرجی شد😑😑😑

اگه اشتهام مثل قبل باشه زودی چاق میشم ولی اشتها ندارم کلا حالا میخام مولتی ویتامین بخورم بلکه یه خرده اشتهام رو بالا ببره

خودم کردم که لعنت بر خودم باد😂😂

آخه بگو نونت کم بود آبت کم بود فکر رژیم گرفتن که زد به سرت چی بود😑🤦‍♀️

اگه اشتهام مثل قبل باشه زودی چاق میشم ولی اشتها ندارم کلا حالا میخام مولتی ویتامین بخورم بلکه یه خرد ...

منم قرص آهن میخورم که بعدش ضعف کنم بتونم غذا بخورم...تباهیم تباه🤣🤣🤣🤣مردم با بدبختی یک کیلو کم میکنن ما باید زیااااد کنیم

منم قرص آهن میخورم که بعدش ضعف کنم بتونم غذا بخورم...تباهیم تباه🤣🤣🤣🤣مردم با بدبختی یک کیلو کم می ...

خود کرده را تعبیر نیست😂😂

عوضش برامون شد تجربه که همون وزنمون خوبه🥲😂

دکتر برو اصلاح مزاج کن لابد طبعت سرده گرمیجات زیاد بخور چای سبز و زنجفیل بخور وعده هاتو زیاد کن ...

چیزای گرم برای ادمهای صفراوی اصلا ج نمیده من خودم این راه ها رفتم افراد صفراوی باید غذاهای سرد بخورن برای چاقی